Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Tekirdağ Çorlu Lalezar Konaklarında 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11206
Ada 2759
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm B Blok 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

NUSRATİYE Mah. YENGEÇ Sok. B BLOK Apt. No: 14 B / 20 ÇORLU / TEKİRDAĞ

Tekirdağ Çorlu Lalezar Konaklarında 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Tekirdağ ili, Çorlu İlçesi, Nusratiye Mahallesi, Yengeç Sokak, Lalezar Konakları 2 Sitesi, B Blok, No: 14B adresinde kain binanın 4. kat 20 Nolu dairesidir. Bina, Lalezar Konakları 2 Sitesi içinde yer almakta olup site, Erdal İnönü Caddesine 200 m, Salih Omurtak Caddesine 900 m mesafede bulunmaktadır. Yakın çevresinde Yeşil Vadi Konutları, çorlu Anadolu Lisesi, cami gibi konut ve sosyal alanlar yer almaktadır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaydır.

Özellikler: Taşınmaz brüt 105 m2 alanına sahiptir ve 3 oda , 1 salon , 1 mutfak , 2 banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır. Isıtma sistemi kombi ile sağlanmaktadır. Pencereler PVC doğrama ve çift camlıdır. Binanın girişine göre sol ön konumlu, kuzey-doğuya bakmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

3687 m2 alanlı 2759 ada 1 no'lu parsel üzerinde 2 adet blok nizam konut +ticaret amaçlı kullanılan yapı mevcuttur. Bu blokların tamamı Lalezar Konakları 2 sitesi olarak anılmaktadır. Sitede kapalı otopark, kamelya, çocuk parkı, gibi ortak kullanım alanları mevcut olup bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Taşınmazın güvenlik otopark asansör ve yangın merdiveni mevcuttur. Dış cephesi mantolama üzeri boyalıdır ve çatı tipi ise ahşap oturtma üzeri shingle kaplamadır. Basamak ve sahanlıklar betonarme, duvarlar kısmen sıva kısmen alçı sıvadır . 1.Bodrum kat :Ortak alan ve otopark Zemin kat : 3 adet dükkan Normal katlar : Herbirinde 6’şar adet daire olmak üzere 33 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Çıplak gözle yapılan incelemede deprem hasarına rastlanılmamıştır.