COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çorlu Cemaliye Mahallesi'nde 2+1 81 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 81m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16963
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 81m2
Ada 556
Parsel 90
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cemaliye Mah. Egem Sok. No:25-27 K:4 D:20 Çorlu/Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: "Mesken" vasıflı, 20 no.lu bağımsız bölüm, binanın normal katında yer almakta olup, bina girişine göre sağ ve ön cephede konumludur. Tasdikli mimari projesine göre yaklaşık brüt 81 m2 alana sahip olup 2 oda, salon, mutfak, banyo-wc, antre ve balkon alanlarından oluşmaktadır.

Konu taşınmazın yer aldığı bina 363,42 m2 arsa üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas yapı cinsinde oluşturulmuştur. Parsel üzerinde taşınmazların konumlu olduğu bina tektir. Ana taşınmaz bodrum + zemin +4 normal kattan oluşmaktadır. Projesine göre bodrum katta kısıtlı otopark, sığınak ve ortak mahaller, zemin katta ve 4 normal katın her birinde 4 er adet mesken olmak üzere toplamda 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi zemin kat seviyesinden, doğu cepheden sağlanmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Konu taşınmazın yer aldığı binada projesine göre 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Cemaliye Mahallesi (Tapu kayıtlarında Silahtar ağa Mahallesi olarak geçmektedir.), Egem Sokak, No: 25-27 (UAVT: 2870744982) posta adreslidir. Konu taşınmaza ulaşım, Fatih Caddesi üzerinden Eski Çerkezköy Caddesine giriş yapıldıktan sonra yaklaşık 200 m ileriden sağa dönüldüğünde çatallaşan yolun sol kolu üzerinde takriben 140 m ilerlenildiğinde değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu parsel sağımızda kalacak şekilde ulaşım sağlanmış olunur. Konu taşınmazın bulunduğu bölgede, alt- orta gelir grubu ikamet etmekte olup çevrede 4 ve 5 katlı apartman tarzında, zemin katları genellikle işyeri normal katları ikame amaçlı kullanılan yapılar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuz olup bölge her türlü altyapı ve Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. 

Not: Taşınmazı tapuda Silahtarağa Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.