1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sivas Ulaş Karagöl Köyünde 145 m2 Tek Katlı Müstakil Ev

Şirketten 2 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Şirketten
Tapu no 6569
Oda Sayısı 2
Metre Kare 145m2
Ada 145
Parsel 4
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karagöl Köyü, Köy İçi Mevki No:36, 145 ada 4 parsel Ulaş / SİVAS

Açıklama

Ulaşım: Ulaş İlçesinden Kangal ilçesine doğru gidilirken 10 km ileride sol tarafta Tecer Yoluna girilir. Taşınmazın bulunduğu Karagöl köyü yolun 35 km ilerisinde yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz; yamuk geometrik şekilli olup eğimsiz düzgün topografyaya sahiptir. Hali hazırda güney cephede 10 m yola kuzey cephede 8 m yola cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz tarla vasıflı kullanılmakta olup üzerinde tek katlı ev yer almaktadır. Dışarıdan yapılan incelemede parsel üzerinde yer alan binanın bir kısmı kömürlük bir kısmı mesken olarak kullanıldığı görülmüştür. Parsel üzerinde yer alan bina 145 m2 alanlı olduğu kadastral paftasından ve mahallinde görülmüştür. Binanın dış cephesi sıva üzeri boya kaplı çatısı saç kaplıdır. Bölgede genel olarak Yonca, buğday, arpa, pancar ekini yapılmaktadır.

Karagöl köyü İlçe Merkezine 45 km mesafededir. Köy nüfusu yaklaşık 90-100 kişiden oluşmakta olup genel olarak hayvancılık ve tarım ile uğraşmaktadır.

Ulaş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde yapılan sorgulama sonucunda taşınmazın, köy içi alanında kalmakta olup, plansız alanlar yönetmeliğine göre yapılaşabileceği bilgisi alınmıştır. Ayrıca 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni planına göre Tarım arazisi alanında kalmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.