COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sivas Ulaş Karagöl Köyünde 145 m2 Tek Katlı Müstakil Ev

Şirketten 2 145m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Şirketten
Tapu no 6569
Oda Sayısı 2
Metre Kare 145m2
Ada 145
Parsel 4
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 373

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Karagöl Köyü, Köy İçi Mevki No:36, 145 ada 4 parsel Ulaş / SİVAS

Açıklama

Ulaşım: Ulaş İlçesinden Kangal ilçesine doğru gidilirken 10 km ileride sol tarafta Tecer Yoluna girilir. Taşınmazın bulunduğu Karagöl köyü yolun 35 km ilerisinde yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz; yamuk geometrik şekilli olup eğimsiz düzgün topografyaya sahiptir. Hali hazırda güney cephede 10 m yola kuzey cephede 8 m yola cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz tarla vasıflı kullanılmakta olup üzerinde tek katlı ev yer almaktadır. Dışarıdan yapılan incelemede parsel üzerinde yer alan binanın bir kısmı kömürlük bir kısmı mesken olarak kullanıldığı görülmüştür. Parsel üzerinde yer alan bina 145 m2 alanlı olduğu kadastral paftasından ve mahallinde görülmüştür. Binanın dış cephesi sıva üzeri boya kaplı çatısı saç kaplıdır. Bölgede genel olarak Yonca, buğday, arpa, pancar ekini yapılmaktadır.

Karagöl köyü İlçe Merkezine 45 km mesafededir. Köy nüfusu yaklaşık 90-100 kişiden oluşmakta olup genel olarak hayvancılık ve tarım ile uğraşmaktadır.

Ulaş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde yapılan sorgulama sonucunda taşınmazın, köy içi alanında kalmakta olup, plansız alanlar yönetmeliğine göre yapılaşabileceği bilgisi alınmıştır. Ayrıca 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni planına göre Tarım arazisi alanında kalmaktadır.