Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şırnak Cizre Cudi Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16864
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
120m2
Ada:
1004
Parsel:
59
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
26/12/2013
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cudi Mahallesi, Nergizi Sk. Çatlı Apartmanı 22/10, 73200 Cizre/Şırnak

Uzman Görüşü

Şehir merkezine yakın olması ve yapının Memuzin Bulvarına cepheli olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 1 nolu bağımsız bina girişine göre sol ön cephede yer almaktadır. Taşınmaz Mimari Projesine 120 m2 kullanım alanına sahip olup, salon, 3 oda, mutfak, antre, hol, banyo, WC hacimlerinden oluşmaktadır.  Tapuda 1 nolu bağımsız bölüm yerinde Kapı numarası 10'dur. 

Ana gayrimenkul 796,90 m2 yüz ölçümüne sahip 1004 ada 59 parsel üzerinde bodrum kat + zemin kat + asma kat + 5 normal kat olmak üzere toplam 7 katlı inşa edilmiştir. Projesine göre bodrum katta sığınak ve 2 adet ticari depo, zemin katında; 1 adet asma katlı dükkan ve 4 adet dükkan, 1, 2, 3 ve 4 normal katlarında; 5 er adet daire ve 5 normal katında 3 adet daire olmak üzere yapıda toplam 30 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi mimari projesine göre sadece Nazar (Nergizi) Sokak üzerinden yapılmakta iken yerinde ek olarak Memuzin Bulvarı (Nusaybin Caddesi) üzerinden 2. bir giriş verilmiştir. Binanın dış cephesi klasik dış cephe boyası ile boyalıdır.

Ulaşım: Şırnak İli, Cizre İlçesi, Cudi Mahallesi, Memuzin Bulvarı, Çağlı Apt., No:28/1 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza Nusaybin Caddesi üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina Nusaybin Caddesine cephelidir. Taşınmazın cepheli olduğu Nusaybin Caddesi üzerinde zemin katları dükkan normal katları mesken ve ofis olarak kullanılan 4-6 katlı betonarme yapılar yer almaktadır. Taşınmaz şehir merkezine yakın konumludur.

Not: 26/12/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda 1 nolu bağımsız bölüm yerinde Kapı numarası 10'dur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.