COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şırnak Cizre Cudi Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16864
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 1004
Parsel 59
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 26/12/2013
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cudi Mahallesi, Nergizi Sk. Çatlı Apartmanı 22/11, 73200 Cizre/Şırnak

Açıklama

Özellikler: 1 nolu bağımsız bina girişine göre sol ön cephede yer almaktadır. Taşınmaz Mimari Projesine 120 m2 kullanım alanına sahip olup, salon, 3 oda, mutfak, antre, hol, banyo, WC hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul 796,90 m2 yüz ölçümüne sahip 1004 ada 59 parsel üzerinde bodrum kat + zemin kat + asma kat + 5 normal kat olmak üzere toplam 7 katlı inşa edilmiştir. Projesine göre bodrum katta sığınak ve 2 adet ticari depo, zemin katında; 1 adet asma katlı dükkan ve 4 adet dükkan, 1, 2, 3 ve 4 normal katlarında; 5 er adet daire ve 5 normal katında 3 adet daire olmak üzere yapıda toplam 30 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi mimari projesine göre sadece Nazar (Nergizi) Sokak üzerinden yapılmakta iken yerinde ek olarak Memuzin Bulvarı (Nusaybin Caddesi) üzerinden 2. bir giriş verilmiştir. Binanın dış cephesi klasik dış cephe boyası ile boyalıdır.

Ulaşım: Şırnak İli, Cizre İlçesi, Cudi Mahallesi, Memuzin Bulvarı, Çağlı Apt., No:28/1 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza Nusaybin Caddesi üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina Nusaybin Caddesine cephelidir. Taşınmazın cepheli olduğu Nusaybin Caddesi üzerinde zemin katları dükkan normal katları mesken ve ofis olarak kullanılan 4-6 katlı betonarme yapılar yer almaktadır. Taşınmaz şehir merkezine yakın konumludur.

Not: 26/12/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.