Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sinop Merkez Gelincik Mahallesi'nde 3+1 116 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 116m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15375
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
116m2
Ada:
591
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
39
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
27/12/1999
Ruhsat Tarihi:
06/09/1982
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GELİNCİK Mah. GELİNCİK YOLU Cad. DEMIRHAN APT. Apt. No: 7 / 5 MERKEZ / SİNOP

Açıklama

Özellik: Taşınmaz binanın 3.Normal katında yer alan tek meskendir. Onaylı mimari projesine göre salon, 3 adet oda, mutfak ve banyo+wc ve 3 balkon bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 116m2 kullanım alanlıdır. Mevcut durumda meskenin ön kısmında, mutfak bölümünde yer alan balkon tamamen kapatılarak mutfağa dahil edilmiş ve önde kalan diğer balkon pvc cam balkon ile kapatılmıştır, ayrıca meskenin sol tarafında kalan 2 m2 lik boşluk, örülerek odaya dahil edilmiştir. Meskende kuru hacim zemin kaplaması ahşap parke olup duvarlar sıva üzeri boyalıdır.Daire giriş kapısı ve iç kapılar ahşaptır. Islak hacim zeminleri seramik kaplı olup duvarlar tavana kadar fayans kaplıdır. Mutfak tezgahı ve dolapları sökülmüştür. Pencereler pvc ısı yalıtımlı camlardır. Meskende ısınma doğalgaz/kombi sistemi alt yapısı olup radyatörlerin söküldüğü tespit edilmiştir. Mesken hali hazırda boştur.

Taşınmazın konumlandığı bina; bodrum, zemin, 3 normal ve çatı kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Bodrum katta; 1 b.b nolu mesken ve odunluklar, zemin katta 2 b.b nolu mesken, diğer katların her birinde ise birer adet daire (çatı katta eklenti 5) olmak üzere binada toplam 5 adet b.b yer almaktadır. Binada asansör bulunmamakta olup doğalgaz alt yapısı mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz Sinop ili, Merkez ilçesi Gelincik Mahallesi, Gelincik Yolu Caddesi, posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz Sinop-Samsun Otoyolu üzerinden ilçe girişinde yer alan Pervane Caddesi üzerinden sağa Gelincik Yolu Caddesine dönülerek soldan 3. parsel konumundadır. Ana ulaşım arterine cepheli olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz Gelincik Yoluna Caddesi üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde bulunan Sinop İl Emniyet Müdürlüğü'ne 200 m, Akmercam Gaz Ofisi’ne 50 m, Marketler’e 60 m mesafededir. Taşınmazın çevresi konut fonksiyonlu gelişmiştir. Bölgedeki yapılaşma oranı %70-80 seviyesindedir.

Not: 06/09/1982 tarihli yapı ruhsatı ve  27/12/1999 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Odunluk eklentisi vardır. 3.derece arkeolojik sit alanı/korunması gerekli taşınmaz kültür varlığıdır. Eski ada-parsel 3-45 iken işlem görmüş ve yeni ada-parsel 591-12 olmuştur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.