Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Merkez Yenimahalle'de 137 m2 2 Daire

Şirketten 2 + 1 137m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19549
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
137m2
Ada:
284
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/1
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
12.07.2005
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
15-17

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yeni Mahallesi, Şehit Üsteğmen Kamil Baltacı Caddesi, No: 46 Kasımoğlu Apt. BB: 15 Merkez/ Siirt

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 15 no’lu bağımsız bölüm; asma katta, bina giriş yönüne göre sol yan cephede yer almaktadır. Taşınmaz onaylı projesinde; antre, 2 adet oda, mutfak ve wc alanından oluşmakta olup, brüt; 71 m2'dir. Taşınmazın zeminleri fayans kaplama, duvarları saten boyalı, pencereleri pvc doğramadır. Taşınmaz tapuda BÜRO niteliğinde olup yerinde yapılan incelemede mesken olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 557,11 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme karkas yapı tarzında bodrum kat, zemin kat, asma kat, 5 normal kat olarak projelendirilmiş olup, yerinde bodrum kat, zemin kat, asma kat, 6 normal kat olarak inşa edilmiştir. 1 adet kaçak kat bulunmaktadır. Bina girişi onaylı projesinde ve mahallinde zemin kattan, batı yönünden sağlanmaktadır. Binada bir adet asansör bulunmaktadır.

Söz konusu 17 no’lu bağımsız bölüm; asma katta, bina giriş yönüne göre sağ ön cephede yer almaktadır. Taşınmaz onaylı projesinde; antre, 2 adet oda, mutfak ve wc alanından oluşmakta olup, brüt; 66 m2'dir. Taşınmazın zeminleri fayans kaplama, duvarları saten boyalı, pencereleri pvc doğramadır. Taşınmaz tapuda BÜRO niteliğinde olup yerinde yapılan incelemede mesken olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 557,11 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme karkas yapı tarzında bodrum kat, zemin kat, asma kat, 5 normal kat olarak projelendirilmiş olup, yerinde bodrum kat, zemin kat, asma kat, 6 normal kat olarak inşa edilmiştir. 1 adet kaçak kat bulunmaktadır. Bina girişi onaylı projesinde ve mahallinde zemin kattan, batı yönünden sağlanmaktadır. Binada bir adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Şehit Üsteğmen Kamil Baltacı Caddesi ile Cengiz Topel Caddesi keşisiminde köşe başında yer almaktadır. Yakın çevresinde İnönü Ortaokulu, İnönü İlkokulu, Gençlik Kültür Merkezi, Nene Hatun Anaokulu, Siirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İnönü İlkokulu, İnönü Ortaokulu, noktaları yer almaktadır. Bölgeye toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Not: 12.07.2005 tarihli Yapı Ruhsatı mevcuttur.  Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Teklif vermeden önce yerinde görülmesi tavsiye edilir. Parselin yaklaşık 10 m2 imar yoluna terki bulunmaktadır. 15 numaralı bağımsız bölüm ile arasındaki duvar yıkılmış olup 2 daire birleştirilmiştir. Sadece 17 bağımsız bölümün satışı yapılacaktır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.