Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Merkez Yenimahalle'de 71 m2 Daire

Şirketten 2 + 1 71m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19549
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
71m2
Ada:
284
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/1
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
12.07.2005
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
15

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi, Şehit Üsteğmen Kamil Baltacı Caddesi, No: 46 Kasımoğlu Apt. BB: 15 Merkez/ Siirt

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 15 no’lu bağımsız bölüm; asma katta, bina giriş yönüne göre sol yan cephede yer almaktadır. Taşınmaz onaylı projesinde; antre, 2 adet oda, mutfak ve wc alanından oluşmakta olup, brüt; 71 m2'dir. Taşınmazın zeminleri fayans kaplama, duvarları saten boyalı, pencereleri pvc doğramadır. Taşınmaz tapuda BÜRO niteliğinde olup yerinde yapılan incelemede mesken olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 557,11 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme karkas yapı tarzında bodrum kat, zemin kat, asma kat, 5 normal kat olarak projelendirilmiş olup, yerinde bodrum kat, zemin kat, asma kat, 6 normal kat olarak inşa edilmiştir. 1 adet kaçak kat bulunmaktadır. Bina girişi onaylı projesinde ve mahallinde zemin kattan, batı yönünden sağlanmaktadır. Binada bir adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Şehit Üsteğmen Kamil Baltacı Caddesi ile Cengiz Topel Caddesi keşisiminde köşe başında yer almaktadır. Yakın çevresinde İnönü Ortaokulu, İnönü İlkokulu, Gençlik Kültür Merkezi, Nene Hatun Anaokulu, Siirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İnönü İlkokulu, İnönü Ortaokulu, noktaları yer almaktadır. Bölgeye toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Not: 12.07.2005 tarihli Yapı Ruhsatı mevcuttur.  Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Teklif vermeden önce yerinde görülmesi tavsiye edilir. Parselin yaklaşık 10 m2 imar yoluna terki bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.