0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Kurtalan'da 637 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 637m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18859
Metre Kare:
637m2
Ada:
102
Parsel:
25
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.3
Emsal:
0.90

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Yayık Dere Köyü, Köyaltı Mevkii 102 Ada 25 parsel

Açıklama

Özellikler: 102 Ada 25 nolu parsel Arsa vasıflı olup 637,18 m² kullanım alanına sahiptir. Parselin kuzeyindeki imar yolu cephesi yaklaşık 18,60 metre, olup batısındaki imar yolu ise 27,50 metre olup köşe parseldir. Parsel geometrik olarak dikdörtgen şeklinde topoğrafik olarak hafif eğimli bir yapıya sahiptir. Parsel etrafını çevreleyen herhangi bir çit, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapının bulunmadığı ve parselin boş durumda olduğu bilinmektedir. Yerinde imar yolları henüz açılmamıştır. Mülkün altyapı ve yol, su, elektrik vs. olanakları bulunmaktadır. 

Konut imarlı arsanın yapılaşma şartları Taks: 0,30, Hmax: 9,50, Emsal: 0,90, ön çekme mesafesi: 5 m, yan ve arka çekme mesafesi: 3 m'dir.

Not: Taşınmazın herhangi bir terki bulunmamaktadır. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.