0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Kurtalan Sümer Mahallesi'nde 649 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 649m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15028
Metre Kare:
649m2
Ada:
365
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.3
Emsal:
0.6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SÜMER MAHALLESİ MISRIÇ MEVKİİ 365 ADA 14 PARSEL KURTALAN / SİİRT

Uzman Görüşü

Taşınmazın düz bir arazi yapısına sahip olması, parsel üzerinde herhangi bir yapı ve yapılaşmaya engel fiziki bir unsur bulunmaması, otoyola yakın olması avantajlarıdır.

Açıklama

Kurtalan ilçesine 2,5 km mesafe, belediye sınırları içerisinde, 649 m2 alanlı KONUT İMARLI ARSA

Özellik: Taşınmaz Siirt ili, Kurtalan ilçesi, Sümer mahallesi sınırları içerisinde konumlanan arsa vasıflı taşınmazdır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı ve yapılaşmaya engel fiziki bir unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz düz bir arazi yapısına sahip olup geometrik olarak kareye benzer bir şekildedir. Taşınmaz boş arsa durumundadır. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır.
Kurtalan Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde 30/09/2020 tarihinde yapılan incelemede ve ilgili memurdan alınan sözlü bilgiye göre, taşınmazın bulunduğu parselin belediye sınırları içerisinde yer aldığı, 1/1000 ölçekli uygulama imar planı kapsamında, "Konut" alanında kalmakta olup Ayrık Nizam yapı tarzında 2 kat inşaat Taks:0,30 Kaks:0,60 metre olacak şekilde yapılaşma şartlarına sahiptir.

Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.