0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Kurtalan Sümer Mahallesi'nde 600 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 600m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15215
Metre Kare:
600m2
Ada:
361
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
TAKS:
0.3
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SÜMER MAHALLESİ MISRIÇ MEVKİİ 365 ADA 14 PARSEL KURTALAN / SİİRT

Uzman Görüşü

 1/1000 ölçekli uygulama imar planı kapsamında yer almasıyla fırsat sunan, ulaşımın kolay olması dikkat çekici, TAKS:0,30 KAKS:0,60 müsaadeli, net parsel olması avantaj, 600,00 m² arsa; imarlı durumda olmaları ve yapılaşmaya engel herhangi bir unsur bulunmaması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Sümer Mahallesi sınırları içerisinde konumlanan ‘Arsa’ vasıflı taşınmazlardır. 361 Ada 14 Parsel: Parsel üzerinde herhangi bir yapı ve yapılaşamaya engel fiziki bir unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz düz bir arazi yapısına sahip olup geometrik olarak kareye benzer bir şekildedir. Taşınmaz boş arsa durumundadır. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır.

 Ulaşım: Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Sümer Mahallesi, 361 ada 14 Parselde kayıtlı 600,00 m2 yüz ölçümlü arsa vasıflı taşınmazdır. Yapılaşmanın seyrek olduğu bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde küçük sanayi tesisleri ve imarlı boş arsalar bulunmaktadır. İlçe merkezine yaklaşık 2,5 km mesafede yer alan taşınmazlara Batman­Siirt kara yolu üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla ulaşım mümkündür. Bölgede alt yapı çalışmaları tamamlanmamıştır. İmar yolları henüz tamamen açılmamıştır. Bölgenin gelişim seviyesi düşük seviyededir. 

 Not: 1/1000 ölçekli uygulama imar planı kapsamında, ‘Konut’ lejantında kalmakta olup 'Ayrık Nizam' yapı tarzında 2 kat inşaat Taks: 0,30 Kaks: 0,60 Hmaks: 6,50 metre olacak şekilde yapılaşma şartlarına sahiptir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.