0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Kurtalan Beykent Mahallesi'nde 516 m2 Arsa

Bankadan 516m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14568
Metre Kare:
516m2
Ada:
0
Parsel:
3055
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.3
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SİİRT İLİ, KURTALAN İLÇESİ, BEYKENT KÖYÜ, AYINSUMA MEVKİİ, 3055 PARSEL SİİRT/KURTALAN

Uzman Görüşü

Toplu taşıma araçlarının güzergahı olan Mezopotamya caddesinden ulaşımı rahat, topografik açıdan eğimli, ayrık nizam, 2 Kat , H.max: 6.50 metre ve ''Konut'' imar şartlarına sahip, 516.80 m2 imarlı arsa; konut yapımına elverişli olması, ulaşımının kolay olması, ilçeye yakın konumlu olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

 Özellikler: Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Beykent Köyü, 3055 parsel numaralı, 516,80 m² yüz ölçümlü arsa nitelikli taşınmaz, jeolojik olarak 1. derece deprem bölgesinde, topografik az eğimli arazi yapısına geometrik olarak ise amorf formuna sahiptir. Taşınmazın yol cephesi yaklaşık 11 metre derinliği ise yaklaşık 38 metredir.

Taşınmazın yakın çevresinde; Askeri bölge, Gökkuşağı Parkı, Polis evi, Mezopotamya caddesi, 2­3 katlı yapılar ve benzer nitelikteki boş parseller bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım ilçe içi tarifeli ve özel araçlar ile sağlanmakta olup, ulaşımı oldukça kolay ve rahattır. Her türlü altyapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

 Not: Taşınmaz 1/1.000 ölçekli imar planı kapsamında Ayrık nizam Taks:0,30 Kaks:0,60 2 kat inşaat müsaadeli konut alanında bulunmaktadır. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.