COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sapanca Kırkpınar'da Site İçinde Havuzlu Bakımlı Villa

Sahibinden 3 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 13976
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 283
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 24351

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Kırkpınar Soğuksu Mahallesi, Yıldız 1 Caddesi, Karoba Sitesi, No:2 55 / 55 Sapanca/Sakarya

Açıklama

Özellikler: Brüt 51m² alana sahip zemin katta salon, mutfak, oda, depo bölümlerinden, brüt 35m² alana sahip galeri katta 2 oda ve banyo bölümlerinden müteşekkil olup, brüt toplam 86m² alana sahiptir. Ek olarak zemin katta yaklaşık 10 m² teras alanı bulunmaktadır.zemin katta doğu cephede oda ve mutfak bölümleri tarafında ve kuzey cephede toplam 24m² alanının kapatılarak taşınmazın kullanım alanına dahil edilmiş olup,taşınmaz mahallinde yaklaşık 110m² + 10m² teras alanına sahiptir. Taşınmazda kalorifer sistemi bulunmaktadır. Yaz-kış kullanıma uygundur.


Söz konusu taşınmaz Sapanca Kırkpınar Mevkiinde bulunan Karoba Sitesinde 55 numaralı bağımsız bölümdür.Zemin kat ve galeri kattan oluşmaktadır. 55 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, A tipi villa olup, parselin kuzeydoğusunda konumlu 10 adet ikiz villadan müteşekkil bölüm dahilinde, doğu cephede yer alan güney kuzey yönlü blok sırasında en güneyde yer alan yapı dahilinde kuzey cephede yer almaktadır. Kuzey, doğu ve batı olmak üzere üç cephelidir. Elektrik, su ve doğalgaz tesisatları bulunmaktadır. Giriş kapısı, iç kapılar ve pencere doğramaları ahşaptır. Islak hacimlerde zeminler seramik olup, duvarlar fayans kaplıdır. Diğer zeminler parke kaplıdır. Salon ve odalarda duvarlar klasik boyalıdır. Galeri katta tavan bölümünde dekoratif ahşap doğramalar bulunmaktadır. Salon bölümünde şömine bulunmaktadır. Islak hacim zeminleri eski tip dekorasyona sahip olup, kısmen tadilat gereksinimi bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı site 24.351,46m² yüz ölçüme sahip 283 ada 1 parsel üzerine 64 adet villa (32 adet ikiz villa) şeklinde konumlanmıştır.55 numaralı bağımsız bölümün arsa payı 4/254'tür.Parselin çevresi beton duvar ile çevrilidir. Siteye giriş kuzey cepheden olup, bekçi kulübesi bulunmaktadır. Sitede bir adet açık yüzme havuzu ve hemen yanında sosyal tesis binası bulunmaktadır. Site içi yürüme yolları kilit taştır. Açık otopark imkanı bulunmaktadır. 

Ulaşım: taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Şehit Cevdet Koç Caddesi’ne yaklaşık 120 metre mesafede yer almaktadır. Parselin kuzeyi Yıldız Caddesi ve batısı Göl Caddesi cephelidir.Şehit Cevdet Koç Caddesi’ne olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. taşınmaza bilinen yerler; taşınmazın yakın çevresinde NG Sapanca Güral Otel, halı saha, cami ve okul bulunmaktadır.Bulunduğu lokasyonda sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa ve orta mesafelerde karşılanabilmektedir.

Not: Tapu Niteliği Meskendir. İmar Barışı kapsamında 03.01.2019 tarihli Yapı Kayıt Belgesi bulunmaktadır.14.09.1990 Tarihli Yapı Kullanma İzin belgesi (İskanı) vardır.