Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Viranşehir Emiroğlu Mahallesi'nde 3+1 Daire 184 m2

Bankadan 3 + 1 184m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14769
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
184m2
Ada:
743
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
28/01/2011
Ruhsat Tarihi:
01/12/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Emiroğlu Mahallesi, 1236 Sokak, Hakan Apt, No:4/3 VİRANŞEHİR/ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

Yeni yerleşim alanında, ulaşımı rahat yeni binada 3 oda salon çift balkonlu 184 m2 ara kat daire; gelişim bölgesinde yer alması, Kat Mülkiyetine geçilmiş olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2. katta konumu 3 nolu meskendir. Taşınmaz bina girişine göre sol tarafta konumlu olup kuzey ­güney cephelidir. Projesine göre brüt 184 m2 alanlı olup, 3 oda, salon, antre hol, wc banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Giriş kapısı çelik panel ve pencereleri pvc doğramadır.

Taşınmazın konumlu olduğu bina 326,92 m2 imar parseli üzerine bitişik nizam, betonarme yapı tarzında tek blok olarak inşaa edilmiştir. Ana gayrimenkul: zemin kat + 2 normal kat ve 3 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Viranşehir Tapu Müdürlüğünde incelenen kat irtifakına esas mimari projesine göre binanın zemin katta 1 no`lu mesken, 1.katta 2 nolu mesken ve 2.normal katta 3 nolu mesken mevcuttur. Binada toplam 3 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın cepheleri yalıtımsız dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina girişi zemin kat güney cepheden sağlanmaktadır. Giriş kapısı demir doğramadır. Bina giriş kapısı kapalı olmasından dolayı ortak mekanların iç mekan özellikleri görülememiştir.

Etrafında çok sayıda müstakil tarzında bitişik nizamda şekillenmiş 2-3 katlı betonarme binalar, cadde üzerinde zemin katları dükkan normal katları konut olarak kullanılan betonarme yapı bulunmaktadır. Bölgede teknik alt yapı alanları milli eğitime bağlı okullar, park ve bahçeler, ticaret alanları ile çok sayıda boş parsel yer almaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Şanlıurfa İli, Viranşehir İlçesi, Emiroğlu Mahallesi, 1236.Sokak, Hakan Apt., 2.normal katta yer alan 3 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Gazi Caddesi ile 1237.Sokak kesişimi referans alınarak, 1237.Sokak üzerinde kuzey yönünde 225 m ilerlendikten sonra sola 1236.Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde batı yönünde 50 m ilerlendikten sonra taşınmaza sağ kolda ulaşmak mümkündür. Emiroğlu Mahallesi ilçenin konut ağırlıklı yerleşim bölgelerinden biridir. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araçla sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmazın 28/01/2011 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.