Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Suruç Remil Mahallesi'nde 113 m2 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 113m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
21482
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
113m2
Ada:
157
Parsel:
20
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Fiziksel Durum:
Çok Tadilat
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Şanlıurfa İli, Suruç İlçesi, Demokrasi Mahallesi, Ziyaret Yolu Caddesi, Bina No: 157, 3. Kat, Daire No:9

Açıklama

Özellikler: Söz konusu A blok, (9) bağımsız bölüm numaralı mesken, ana gayrimenkulün 3. katında ve binaya güney(cadde) cephesinden bakıldığı zaman sağ ön kolda yer almaktadır. Projesine göre, salon, 2 oda, banyo, kiler, lavabo+wc, antre, hol, mutfak ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı 113 m2 alanlıdır. Taşınmazın ince işlerinin tamamlanmadığı düşünülmektedir. İnşaat seviyesi %84 olarak yaklaşık kabul ile hazırlanmıştır. Konu meskenin üzerinde yer aldığı ana gayrimenkul 827,62 m2 yüzölçümlü arsa üzerine 2 bloklu bir site olarak tasarlanmıştır.
Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım, Suruç kent merkezinden doğuya, Atatürk Caddesine girilir. Cadde üzerinde 300 metre ilerlenerek sağa, Ziyaret Yolu Caddesine girilir. Cadde üzerinde 1,5 km ilerlenerek sola, 230. Sokağa girilir. Gayrimenkul Ziyaret Yolu Caddesi ile 230. Sokağın kesişim noktası üzerinde bulunan sitede konumludur.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.