Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Siverek Hasan Çelebi Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 119m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23259
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
119m2
Ada:
183
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Ruhsat Tarihi:
28/12/2009
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
11

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hasan Çelebi Mahallesi Rüştü Küçükömer Caddesi Onur Apt. No: 43 / 7 Siverek / Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: Şanlıurfa ili, Siverek ilçesi, Fiilen Hasan Çelebi (Tapuda Hasan Çelebi) Mahallesi hudutları içerisinde yer almaktadır. Ana gayrimenkulün bulunduğu bina, Rüştü Küçük Ömer Caddesi üzerinde yolun sağında (kuzeyinde) ara parselde konumlanmış tek bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina girişi Rüştü Küçük Ömer Caddesi üzerinden zemin kat kotundan güney ön cepheden verilmiştir. Taşınmazın içinde yer aldığı bina, 357,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizam, tek bloklu, bodrum + asma katlı zemin + 6 normal kat 2005 yılında ruhsatlandırılmıştır. Ana taşınmazın bodrum katında; Sığınak, Kazan Dairesi ve 1 adet depo, zemin katında; 1 adet mesken ve 3 adet asma katlı dükkan, 6 normal katın her birinde ikişer mesken olmak üzere toplamda 16 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapı, dış cephesi dış cephe boyası ile kaplıdır. Merdivenlerde ve ortak kullanım alanlarında zemin mermer, duvarlar kısmen mermer kaplama kısmen plastik boyalı, merdiven korkulukları demir doğramalıdır. Katlar arası merkezi ışıklandırma ile aydınlatılmaktadır. Binanın ısıtma sistemi doğalgaz ısıtma sistemlidir. 

42/661 arsa paylı, 4. kat, 11 numaralı bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre, salon, 3 oda, mutfak, banyo, WC lavabo, antre ve 2 balkon olmak üzere ~119 m2 brüt kullanım alanlı olup mesken vasfındadır. Siverek Tapu Sicil Müdürlüğü arşivindeki onay tarihi yazılı olmayan Kat İrtifakına Esas Mimari Projesine göre, merdivenlerden 4. kata varıldığında daire girişi sağda kalmaktadır. iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.

Not : Az Hasarlı" olarak tespit edilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.