Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Hilvan Karacurun'da 2+1 Daire 145 m2

Bankadan 2 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14580
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
145m2
Ada:
960
Parsel:
13
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
02/02/2008
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Uzman Görüşü

Merkezi konumlu, güneybatı cepheli, giriş kapısı denir, pencereler PVC doğrama, 2 oda salon 142 m2 az katlı binada ara kat (giriş üstü) daire; ulaşımın kolay olması, ilçe merkezinde yer alması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkulün bulunduğu binanın incelenen onaylı projesinde söz konusu meskenin yüzölçümünün net 126 m2, brüt 145 m2 olduğu tespit edilmiştir. 6 Bağımsız bölüm numaralı daire, bina girişine yüzümüzü dönerek baktığımızda sağ tarafta kalmaktadır. Daire projesinde Salon, 2 Oda, Mutfak, Kiler, Antre, Banyo, Wc ve 1 Balkondan meydana gelmektedir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Gayrimenkulün bulunduğu bina 7 yıllık bir yapıdır. Bina incelenen onaylı projesine göre zemin + 2 normal kattan meydana gelmektedir. Binanın zemin katında 1, 2, 3, 4, 5 B.Bölüm no'lu dükkanlar, bina girişi, merdiven boşluğu ve kat holü, normal katlarda her katta daireler bulunmakta olup binada toplam 9 adet bağımsız bölüm (4 Daire ve 5 Dükkan) bulunmaktadır. Bina betonarme yapım sistemiyle yapılmıştır. Binanın dış cephesi sıva üzeri boya ile boyanmıştır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Bina girişi, merdiven basamakları ve sahanlıkları mozaik kaplamadır. Bina girişi duvarları plastik boyalıdır.

Bölgedeki cadde cepheli binaların zemin katları genellikle dükkan, kısmen mesken ve normal katları mesken, ara sokaklardaki binaların zemin ve normal katları meskenler açısından tercih edilmektedir. Söz konusu bölgede toplu taşıma bulunmamakta olup, bölgede donatı ihtiyacı bulunmamaktadır. Aynı bölgede Hilvan Belediyesi, Hilvan Kaymakamlığı ve Hükümet konağı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Karacurun Mahallesi 67. Sokak Bina No: 4 Daire No:1(Tapuda:6 BB) Hilvan / ŞANLIURFA bulunan meskendir. Meskenin bulunduğu bina 67. Sokak üzerinde, şehir merkezinde yer almaktadır. 67. Sokağa İzollu Bozan Bey Caddesinden dönülerek ulaşılmaktadır. Mevkie ulaşım kolaydır.

Not :Orta hasarlı bina içerisinde yer almaktadır.

Not: Taşınmazın 02/02/2008 tarihli ilk yapı ruhsatı, 12/04/2013 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. Parselin eski ada 83, eski parsel 23'tür. 
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.