0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Haliliye Yenişehir Mahallesi'nde 90 m2 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19569
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
90m2
Ada:
86
Parsel:
41
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
1/1
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
07/01/2011
Ruhsat Tarihi:
01/06/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİŞEHİR MAHALLESİ 231 Sok No: 21 /1 / 9 HALİLİYE / ŞANLIURFA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Şanlıurfa ili, Haliliye ilçesi Yenişehir Mahallesi 231. sokakta 86 ada 41 parselde yer almaktadır.  Taşınmaz bina girişine göre arka, yola göre ön tarafta yer almaktadır. Üç cepheli olan taşınmaz doğu, batı ve güney cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 2 oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc lavabo, 1 adet balkon bölümleri için brüt ~90,00 m² kullanım alanına sahiptir. Binanın dış cephesi boya ve cam karo, merdiven basamakları mermer, merdiven arası duvarları ise bir kısmı mermer olup diğer kısmı ise boyadır. Ana taşınmazın bahçe ve çevre düzeni yapılmış olup, dış kapısı demir doğramadır. Bina girişi 1.bodrum kattan sağlanmakta olup, kuzey cephededir

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir, teklif vermeden önce yerinde görülmesi önerilir.  
Taşınmazın 01/06/2010 tarihli Yapı Ruhsatı ve 07/01/2011 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi mevcuttur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.