0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Haliliye Yenişehir Mahallesi'nde 202 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 202m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19819
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
202m2
Ada:
1618
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
24
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Konut Tipi:
Ara Kat
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Osmangazi mah.402 sokak,Bblok, no:3/4 Haliliye/Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler Söz konusu taşınmaz Şanlıurfa ili Haliliye ilçesi Yenişehir mahallesinde 402.sokakta konumlu DUBLEKS DAİRE vasıflı taşınmazdır.   B bloğun binasının 1. Normal kat + 2. Normal katında konumlu dubleks dairedir. Girişi 1.kattan olan taşınmaz blok giriş kapısı cephe hattına göre 1­2.katların sağında yer almaktadır. Kuzey, batı ve güney yönlere cephelidir. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre; her katta ~101 er m² olmak üzere toplamda brüt 202 m2 brüt alanlıdır. 1. Normal katta; 3 adet oda, banyo, duş, hol ve 2 adet balkon, 2. Normal katta ise; 1 salon, mutfak, lavabo, wc, antre ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.  Ana taşınmaza giriş projesine göre parselin kuzey cephesinden, 1. Bodrum kattan sağlanmaktadır.  Bina dış cephesi betonite dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina dahilinde asansör projelendirilmiştir. 
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; Bölgenin ana ulaşım arterlerinden ve toplu taşıma araçlarının da güzergahında olan Emniyet Caddesine bağlantılı Behçet Arabi Caddesi bağlantısı üzerinden sağlanabilmektedir. Ana taşınmaz, Behçet Arabi Caddesinin ~90. Msinde doğu bölgesinde, ~40 m mesafede konumludur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.