COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Ahmet Yesevi Mahallesi'nde 3+1 150 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14486
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 4826
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 05/12/2014
Ruhsat Tarihi 28/03/2014
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

AHMET YESEVİ Mah. 9823 Sok. No: 50 / 2 HALİLİYE / ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

Açıksu caddesinden ulaşımı rahat bölgede, her katta tek daire olmasıyla konforlu, müstakil görünümlü az katlı, 3 oda salon 150 m2 yeni binada üst kat daire; ilçe merkezinde olması, bölgede eğitim tesisi, sağlık tesisi, vb. sosyal donatı birimlerinin yer alması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz; 2.kat 2 bağımsız bölüm nolu mesken, bina girişine göre sağ tarafta konumlu kuzey batı cepheli meskendir. Taşınmaz, 3 oda, salon, mutfak, lavabo wc, antre ve 1 adet banyo bölümlerinden oluşmaktadır.

Taşınmaz 252,23 m2 alanlı arsa üzerinde bitişik nizamda betonarme yapı türünde, inşa edilmiş olup Z + 2 Normal kat şeklinde bitişik nizamda inşa edilmiştir. Zemin katta 2 adet dükkan 2 normal katta 1’er adet mesken bulunmaktadır. Ana taşınmazda toplamda 4 adet bağımsız bölüm bulunmakta olup bina girişi kuzey cepheden Zemin kattandır. Taşınmazın bulunduğu apartman soba ısınma sistemi kullanılmaktadır. Ana taşınmaz bina girişi yer döşemeleri mermer olup, duvar yüzey döşemeleri ince sıva üstü astar boya ile boyanmış, merdiven korkulukları krom doğrama dır. Ana taşınmazın dışı cephe boyası ile boyanmıştır.

Ulaşım: Haliliye ilçesi AHMET YESEVİ Mah. 9823 Sok. No: 50 / 2. Ulaşım için; Şanlıurfa Merkezinde İpek yol caddesinden ilerlenip sağ tarafta bulunan Açıksu caddesine girilip yaklaşık olarak 2422 metre gidilip sağ tarafa dönülüp 321 metre gidilip sağ tarafta konumlu olan konu taşınmazımıza ulaşılır. Ulaşım özel araçlarla ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge Haliliye Belediyesinin imar yapılaşmasını tamamlanmış konut bölgelerinden bir tanesidir. Taşınmazın çevresinde kendisi ile benzer yapılaşma koşullarına sahip 2­3 katlı binalar ve boş arsalar yer almaktadır.

Not: 05/12/2014 ­tarihli yapı kullanım izin belgesi( iskanı) ve 28/03/2014 ­tarihli yapı ruhsatı vardır.Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.