1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Eyyübiye Direkli Mahallesi'nde 80 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 80m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17554
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 4604
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 09/03/2018
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Direkli Mah. 9256. Sokak Şah-Mat Apt.No:39/4 Eyyübiye /Şanlıurfa

Açıklama

Özellik: 4 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz; binanın 1. katında (bina girişinin bodrum kattan olması nedeniyle mahalde 3. kat konumlu) bina girişine göre sol tarafta konumludur. Taşınmaz; onaylı mimari projesine göre; 80 m2 kullanım alanına sahip olup, 2 oda, mutfak, 1 kiler. antre, banyo, wc-lavabo, 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır .Taşınmazın içi natamamdır, dış ve iç kapılar yoktur.  

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul: 263.42 m alanlı arsası üzerinde, Bodrum + Zemin + 2 kat olmak üzere toplamda 4 katli olarak inşa edilmiş betonarme binadır. Onaylı mimari projesine göre; Bodrum katında: 1 adet dükkan, 1 adet fırın, kömürlük ve bina girişi, Zemin katında ve Normal katlarda her katta 2 adet daire olmak üzere binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi kuzeydoğu cepheden bodrum kat kotundan sağlanmaktadır. Bitişik nizamlı binanın ön ve arka cepheleri dış cephe kaplamalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz: Şanlıurfa ili, Eyyübiye ilçesi, Direkli Mahallesi, 9256. Sokak üzerinde konumlu, 39 diş kapı numaralı Şah-Mat Apartmanı, 4 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım: Kondu Caddesi üzerinden batı yönde ilerlenirken sağa 9676. Sokak yönüne dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 85 m ilerledikten sonra sola 9256. Sokağa girilir. Sokak üzerinde yaklaşık 200 m gidildiğinde sol tarafta konumlu, taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde; Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri, Kondu Caddesi, Süleymaniye Caddesi, okullar, parklar bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bina: ilçenin gelişmekte olan konut bölgelerinden biri içerisinde yer almaktadır. Bölgede bulunan ana arterlere cepheli binaların yol kotu katlan ticaret fonksiyonlu, üst katlan konut kullanımlıdır. Bölge: yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bir bölge olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgede alt ve üst yapı çalışmaları devam etmektedir.

Not: 09/03/2018 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda ve mimari projesine göre, 1. katta yer almaktadır, bina girişinin bodrum kattan olması nedeniyle mahalde 3. kat konumludur. Taşınmazın içi natamamdır, dış ve iç kapılar yoktur.  

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.