COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Eyyübiye Batıkent Mahallesi'nde 3+1 İskanlı Dubleks Mesken

Bankadan 3 + 1 122m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14950
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 122m2
Ada 135
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 14/08/1998
Ruhsat Tarihi 11/02/1998
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 96

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Batıkent Mahallesi, 8116 Sokak., No: 96/1, Eyyübiye/Şanlıurfa

Açıklama

 Karakteristik özelliklerini ve dokusunu koruyan sokak içerisinde, otantik mimarili, Toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı ve günlük alışveriş imkanları rahat, Yapı Kullanma İzin Belgesi almış olması avantaj, 3 oda salon 122 m2 DUBLEKS

 Özellikler: Taşınmazın bulunduğu bina 22700,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerine Toplu Konut İdaresi tarafından yaptırılmış toplam 131 adet dubleks meskenin bulunduğu arsada betonarme yapı strüktüründe yapılmıştır. Ana gayrimenkul zemin kat + 1 normal kat olmak üzere toplam 2 katlıdır. Parselin güneybatı sınırına yakın konumludur. Bina girişi zemin kattan kuzeybatı cepheden olup giriş kapısı çelik kapıdır. Dış cephe sıva üzeri boya kaplıdır.

Konu mülk Eyyübiye İlçesi Batıkent Mahallesi 135 Ada 1 Parsel üzerinde yer alan 6 kapı nolu konut ­dubleks nitelikli taşınmazdır. Mimari projesine göre zemin kat salon, mutfak, lvb­wc, arkad, eyvan, depo, avlu ve giriş düzeninde avlu hariç brüt 66 m2, (avlu alanı 26 m2), 1.kat 3 oda, duş­wc, gezenek ve teras düzeninde teras hariç brüt 56 m2, (teras alanı 12 m2) toplam 122 m2 alana sahiptir. Zemin katta bulunan eyvan alanının mutfak alanı ile birleştirilmiştir.

 Ulaşım: Şanlıurfa ili Eyyübiye İlçesi Batıkent Mahallesi 8116 Sokak üzerinde konumlu 6 kapı numaralı konut­ dubleks nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için, İpekyolu Bulvarı ile 8010 Sokak kesişimindeki kavşaktan 8010 sokak üzerinden güneydoğu yönünde yaklaşık 280 m ilerledikten sonra sağa 8116 sokağa dönülür. 8116 sokak üzerinden güneybatı yönünde yaklaşık 180 m ilerledikten sonra solda konumlu ana gayrimenkule ulaşılır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle alt ve orta gelir grubuna hitap eden Toplu Konut İdaresi tarafından yapılan değişik katlı binalardan ve ticaret merkezlerinden oluşmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Toki Şehit Piyade Çavuş Mehmet Uyar İlkokulu, Akabe Toki Parkı röper noktası olabilecek yer niteliğindedir.

 Not: 11/02/1998 tarihli yapı ruhsatı ve 14/08/1998 tarih ve 4/30 sayılı iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.