0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa 15 Temmuz Mahallesi'nde 83 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 83m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18597
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
83m2
Ada:
4754
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
13.11.2014
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

15 Temmuz Mahallesi 1705 Sokak Blok Adı: A Giriş No: 44 Kat No: 1 Daire No: 4 63200 Eyyübiye/Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Taşınmazın ara kat konumlu olması , asansörlü olması, avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 4 nolu bağımsız bölüm, bina girişine göre sol kolda ve 1. normal katında konumludur. Kuzeybatı ve güneydoğu yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre brüt 83 m2 alanlı olup 2 oda, kiler, mutfak, lvb-wc, banyo, antre+hol ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı ana bina 3 bodrum + zemin + 2 normal kattan ibarettir. Binaya giriş parselin güneydoğu cephesinden, zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası boyalıdır. Bina dâhilinde asansör mevcut olup binaya ait otopark alanı bulunmamaktadır.

Not: Taşınmazın 13.11.2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmakla birlikte; iç özellikleri bilinmemektedir. Belediye kayıtlarına göre yapı denetim firmasının feshinden dolayı binanın tamamlanmadığı bilgisi yer almaktadır. Yapı mevcutta tamamlanmış ve oturum vardır. Belediyedeki yasal evraklarda inşaatın tamamlanmadığı yer aldığından ilerde doğabilecek masraflardan satıcı sorumlu değildir, alıcı bu durumu bilerek almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.