COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun İlkadım Cedit Mahallesinde 90m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11732
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 7663
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 44
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cedit Mah. Emek Sok. No:3 D:5 İlkadım/Samsun

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Samsun ili, İIkadım ilçesi, Cedit Mahallesi, Emek Sokak, No:3, K:4, D:5 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için ilçenin bilinen caddelerinden olan öğretmenler Caddesi ile 2. Buhar kesişiminden kuzey yönde Öğretmenler caddesine doğru girilir. Cadde üzerinde 145 m derledikten sonra sol tarafa Şehit Polis Secahattin Gülrek Sokağa girilir. Sokak üzerinden 65 m ilerledikten sonra sol tarafa Emek Sokağa girilir. Sokak üzerinde 15 m ilerledikten sonra sol tarafta konumlu olan ana taşınmaza ulaşılır. Ulaşım, 2.Bulvar üzerinden toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Taşınmaza yaklaşık 100m mesafede Cedit Mahalle Muhtarlığı bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu mahalle, ilçenin gelişmiş mahallelerinden biridir. Söz konusu mülk sosyal donatı alanlarına yakın, ulaşım imkanlarının kolay olduğu, betonarme tarzı yapılaşmaların bulunduğu bir bölgede yer almaktadır. Bölge konut ağırlıklı olarak gelişmektedir. Bölgede konut amaçlı olarak kullanılan 4-5 katlı betonarme yapılar bulunmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı %95 civarındadır. Konu taşınmaza Cedit Mahalle Muhtarlığı ve 19 Mayıs İşitme Engelliler Ortaokuluna yakın konumdadır.

Özellikler: Taşınmaz, Samsun İli, İlkadım İlçesi, Cedit Mahallesinde yer alan 7663 ada 12 parsel üzerinde bulunan binanın 4.normal katında merdiven kovası haricinde katın tamamında konumlu 5 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre misafir odası, yatak odası, mutfak, antre, hol, banyo, wc, sandık odası ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 90m2 alana sahiptir. Taşınmazın, inceleme işleme dışarıdan yapıldığından dolayı, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
T
aşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 104,52 m2'lik arsa üzerinde, ayrık nizamda zemin + 4 normal kat olarak inşa edilmiştir. Kat irtifaklı projesinden alınan bağımsız bölüm listesine göre binanın zemin katta bina girişi, 1 bağımsız bölüm numaralı mesken, 4 normal katın her bir katında 1 adet mesken olmak üzere binada toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesinde Emek Sokağa göre ön cepheden (kuzeybatı cephe) ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cepheleri dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Binada doğal gaz tesisatı bulunmaktadır.