Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Çarşamba'da 3+1 Giriş Kat Daire

Sahibinden 3 + 1 220m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
23432
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
220m2
Ada:
1205
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
29
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
31.12.1993
Kullanım Durumu:
Boş
Konut Tipi:
Zemin Kat
Fiziksel Durum:
Az Tadilat
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çay Mah. 49. Sok No : 13 D:2 Çarşamba / Samsun

Açıklama

Özellikler: Zemin kat, 2 bağımsız bölüm numaralı meskenin bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre brüt 102 m2 alanlı olan taşınmaz, salon, mutfak, 3 adet oda, antre, hol banyo, wc hacimlerinde oluşmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı bodrum katta; Sığınak, odunluk, zemin katta; 2 adet mesken ve bina girişi, 3 Normal katın her birinde 2’şer adet mesken olmak üzere 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan, kuzeydoğu (49.Sokak) cephesi üzerinden sağlanmaktadır. Binadaki 4.katı ve çatı katının kaçak yapıldığı tespit edilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu bölge, konut fonksiyonlu gelişmiş olup, herhangi bir altyapı problemi bulunmamaktadır. Bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri, market, eczane, kafeterya, gibi ticari faaliyetler bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede Cemil Şensoy Caddesi üzerinde yer alan binaların zemin katları ticari diğer normal katlar ise mesken olarak kullanılmakta olup ticari hareketlilik iyi seviyededir. Ulaşım koşulları ve ulaşılabilirliği iyidir. Yakın çevresinde Çarşamba Kaymakamlığı, Rıdvan Cami ve benzer nitelikli binalar bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın bulunduğu eski 138 ada 66 parsel uygulama görmüş olup yeni 1205 ada 4 parsel olmuştur. 31.12.1993 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.