1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Samsun Bafra Kızılırmak Mahallesi'nde 3+1 90 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17113
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 238
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kızılırmak Mahallesi, Fatih Sokak, Kurtoğlu Apt. No:16/5 Bafra/Samsun (UAVT: 1340566288)

Açıklama

Özellikler: 5 nolu bağımsız bolüm, binanın 5. katında yer almakta olup, katta tek mesken konumunda yer almaktadır. Taşınmaz 2 cepheli ön (güneydoğu) cephede Fatih Sokak yönüne, sol yan (güneybatı) cephede Kurtoğlu Sokak yönüne bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre antre, hol, mutfak, oturma odası, misafir odası, 2 adet yatak odası, banyo, wc ve 3 adet balkon birimlerinden oluşmakta olup 90 m2 alana sahiptir. Taşınmaz soba ile ısıtılmaktadır.

Taşınmazın içerisinde bulunduğu ana gayrimenkul, 84,50m2 arsa üzerinde, 3/A yapı sınıfında, bitişik nizam olarak inşa edilmiş binadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina onaylı projesine göre, zemin kat + 5 normal kattan oluşmaktadır. Bina ön (güneydoğu) cephede Fatih Sokak yönüne, sol yan (güneybatı) cephede Kurtoğlu Sokak yönüne, diğer cephelerde komşu yapılar yönüne bakmaktadır. Yapı girişi projesinde belirtilmemiş olup, vaziyet planı kat planı ile karşılaştırılması ile belirlenmiş olup yapının ön (güneydoğu) cephe cephe zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Yapının dış yüzeyleri sıva üzeri dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama, balkon korkulukları demir doğramadır. Ana yapıda asansör ve yangın merdiveni bulunmamaktadır. Bina ortalama yapısal özelliklerde İnşa edilmiştir. Mimar projesine göre yapının zemin katında 2 adet dükkan ile bina girişi, diğer normal katların her birinde 1 er adet mesken bulunmakta olup ana yanı toplam 7 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Ulaşım: Samsun Bafra ilçesi, Kızılırmak Mahallesi Fatih Sokak, Kurtoğlu Apt. No:16/5 posta adresinde yer almaktadır. Ulaşım 19 Mayış Caddesi üzerinde Tekel Caddesi İstikametinde ilerlenirken Bafra Toplum Sağlığı Merkez yanından sola Kurtoğlu Sokak yönüne dönüler ve 70m ilerlendiğinde sağ kolda konu taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkule ulaşım sağlanmaktadır. Ana gayrimenkul Fatih Sokak ile Kurtoğlu Sokak kesişimi köşe parsel üzerinde yer almakta olup, 19 Mayıs Caddesine 70m, Tekel Caddesine 250m, Alaçam Caddesine 275m mesafededir. Taşınmaz merkezi konumlu yerleşim alanlarından olan Kızılırmak Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Söz konusu mülk sosyal donatı alanlarına yakın konumda yer almakta olup, ulaşım İmkânlarının kolay olduğu, betonarme tarzı yapılaşmaların bulunduğu bir bölgede yer almaktadır. Bölgenin konut + ticaret ağırlıklı olarak gelişmektedir. Yapıların zemin katları dükkan, normal katlan ise konut olarak kullanılmaktadır. Altyapı hizmetlerinden eksiksiz faydalanılmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı %90 civarındadır. Taşınmazın yakın çevresinde Toplum Sağlığı Merkezi, Tahir Ağa Mescidi ile Modern Pazar bulunmakta olup bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile mümkündür. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.