Samsun Bafra Altınyaprak Mahallesinde 839 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 839m2

Özellikler

Tapu no 11302
Ada 1864
Parsel 13
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ALTINYAPRAK MAHALLESİ, MUSA CEVHER DUDAYEV BULVARI, 1864 ADA, 13 PARSEL BAFRA/SAMSUN

Samsun Bafra Altınyaprak Mahallesinde 839 m2 İmarlı Arsa

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Samsun ili, Bafra ilçesi, Altınyaprak (tapuda Dededağı) mahallesi, Musa Cevher Dudayev Bulvarı ile Mudanya Sokak kesişiminde konumlu 1864 ada, 13 nolu parseldir.

Özellikler: Taşınmaz, 839 m2 alan üzerinde yer alan ve hali hazırda üzerinde herhangi bir yapı bulunmayan boş arsadır. Topoğrafik olarak düz bir yapıya sahip olan taşınmazın yola cephesi 36 m, derinliği 23 m'dir. Taşınmazın iki tarafı yol ile ve diğer iki tarafı komşu parsellerle sınırlandırılmıştır. Taşınmaz, yol ile yaklaşık aynı seviyededir.

Not: Taşınmaz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı paftasına göre konut alanında yer almakta olup bitişik nizamda 4 kat üzerine imarlıdır. Resmi imar durumuna başvuru yapıldığında, istikamete göre yol çekmeleri belirleneceği, arka bahçe çekmesinin ise h/2 olacağı bilgisi mevcuttur. Taşınmazın Krokide A ile gösterilen 43,05 m2'lik kısmı 6831 Sayılı kanunun 2/B uyarınca hazine adına orman sınırı dışına çıkarılan sahada kalmaktadır.’ Beyanı yer almaktadır. (Belediye ve Tapu Kadastro Müdürlüğünde yapılan araştırmada orman sınırı dışına çıkarılan alanın parselin kullanım alanına ilave edildiği ve maliki adına tescil edildiği bu nedenle taşınmaz için herhangi bir kısıtlılık yaratmadığı bilgisi alınmıştır.)