0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Ayvacık Eynel Mahallesi'nde 6067 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 6067m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16891
Metre Kare:
6067m2
Ada:
139
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Eynel Mahallesi, Kaya Altı Mevkii, 139 ada 4 parsel Ayvacık/Samsun

Açıklama

Özellikler: 139 ada 4 parselde konumlu "FINDIK BAHÇESİ" vasıflı olup 6.067,75 m2 alanlıdır. Topografik olarak eğimli bir arazi yapısına sahip taşınmaz amorf şekillidir. Taşınmaz köy yerleşik alanı içinde konumlu olup yakın çevrede genellikle benzer nitelikte imarsız tarlalar, fındık bahçeleri ve müstakil yapılar bulunmaktadır. Taşınmazın ilçe merkezine mesafesi 3 km olup, oldukça eğimli arazi yapısına sahip olması sebebi ile baraj manzarasına sahiptir. Taşınmaz orta parsel konumlu olup tüm cephelerden komşu parseller ile çevrilidir. Parselin üzerinde fındık ağacı dikilidir. Çevresinde herhangi bir sulama kanalına rastlanmamış olup güneyinden dere geçmesi sebebi ile sulu tarım için uygundur.

Ulaşım: Eynel Mahallesi, Kaya Altı Mevkii, 139 ada 4 parsel Ayvacık/Samsun adresinde konumludur. Köy merkezine 1.3 km uzaklıkta yer almaktadır. 

Not: Taşınmaz üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.