COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Sapanca Akçay Mahallesi'nde Natamam 83 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 83m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15302
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 83m2
Ada 0
Parsel 1208
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 30/06/2009
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm D-5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akçay Mahallesi, Yukarı 2 Sokak, No:92/D, D Giriş Kat: Bodrum+Zemin Daire:5 Sapanca/SAKARYA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz projesine göre ve mevcut durumda bina bodrum+zemin katta bina giriş cephelerinden binaya bakıldığı zaman sağ taraftaki girişe göre sol tarafta konumlu 5 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz, kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre bodrum kat ~ 38,00 m2 kullanım alanlı olup salon ve mutfak hacimlerinden oluşmakta, zemin kat ~ 45,00 m2 kullanım alanlı olup 2 oda, hol, yüklük, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz toplamda ~ 83,00 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazda katlar arası iniş/çıkışı sağlayan merdiven evinin inşa edilmediği gözlemlenmiştir. Söz konusu taşınmazın giriş kapısı ile iç kapılar kapı kasaları dahil henüz monte edilmemiştir. İç kısımda tüm zeminler beton halde olup kaplama işleri henüz yapılmamış, duvarlar alçı sıva üzeri saten boya ile boyalıdır. Pencere doğramaları ve pencere kasaları henüz monte edilmemiş, mutfak dolapları ve tezgahı ile banyo-wc hacimlerinde vitrifiye ürünlerinin montajı henüz yapılmamıştır. Isınma doğalgaz yakıtlı kombi sistemi ile sağlanmakta olup radyatörlerin montajı henüz gerçekleştirilmemiştir. Söz konusu taşınmaz natamam durumda olup ekspertiz tarihi itibari ile % 70 tamamlanma oranına sahiptir.

 Bina girişleri projesine göre ve halihazırda Güney cephe yönünden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıvasız ve boyasız olup çatısı ahşap çatı üzeri ethernit ile kaplıdır. Bina giriş kapıları henüz takılmamış olup olup iç kısımda merdiven basamak ve sahanlıkları mermer kaplı korkulukların montajı yapılmamıştır. Ayrıca vaziyet planında Havuz ve Sığınak gözükmekte olup, halihazırda parsel üzerinde havuz ve sığınak inşa edilmemiştir. Parsel üzerinde konumlu yapıların tamamı inşaat halinde olup inşaat çalışmalarının devam etmediği gözlemlenmiş olup site içerisindeki doluluk oranının % 0 olduğu gözlemlenmiştir.

Ulaşım: Söz konusu taşınmaz Sakarya İli, Sapanca İlçesi Akçay Mahallesi, Yukarı 2 Sokak, No:92/D, D giriş, Kat: bodrum+zemin Daire:5 (1208 parsel) posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde Doğu istikametine doğru ilerlerken sağa Eski Adapazarı Yolu Caddesine dönüş yapılır ve ~ 2.7 km ilerideki yol ayrımından sola dönüş yapıldığı zaman söz konusu taşınmazın yer aldığı site ~ 1.4 km ileride sol tarafta kalmaktadır. Ana ulaşım arterine yakın olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın çevresinde genelde 1 ila 3 katlı villa tarzında yapılar ve yapısız parseller yer almakta olup bölge konut fonksiyonu yönünden gelişmekte olan bir bölge niteliğindedir. Bölge orta gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölgedeki yapılaşma oranı %80-90 seviyesindedir.

Not: 30.06.2009 tarihli ve 83 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Ruhsat geçerlilik süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.