Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Arifiye Küçük Sanayi Sitesi'nde 221 m2 İşyeri

Bankadan 221m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23417
Metre Kare:
221m2
Ada:
1121
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
29
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Bağımsız Bölüm:
1-2-4-5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sakarya İli, Arifiye İlçesi, Hanlıköy Mahallesi, 9.Sokak, No:36B

Açıklama

Özellikler: , Sakarya İli, Arifiye İlçesi, Hanlıköy Mahallesi, 9.Sokak üzerinde konumlu, No: 36B, adresinde yer alan taşınmazlardır. 

  • 1 nolu dükkan mimari projeye göre zemin katta 60 m² kullanım alanlı, 
  • 2 nolu bağımsız bölüm zemin katta 60 m² kullanım alanlı, 
  • 4 nolu bağımsız bölüm zemin katta 47 m² kullanım alanlı 
  • 5 nolu bağımsız bölüm zemin katta 54 m² kullanım alanlı olup

Zemin kattaki 1, 2, 4 ve 5 nolu bağımsız bölümlerin irtibatlı olarak birlikte kullanıldıkları görülmüştür. Mahallen zemin katta eski banka şubesi olarak kullanılan kısım 221 m² dir. Mülkler eski banka şubesi kullanımında olup halihazırda tadilat ihtiyacı bulunmakta ve zeminler seramiktir. Duvarlar saten boyalı olup pencereler pvc doğramadır. Isıtma sistemi merkezi klimadır. Yapı kat mülkiyetli olup İskanlı yapı statüsündedir. 

İmar Durumu ; KSA-Küçük Sanayi Alanında kalmakta olup Bitişik Nizam, Yençok: 8.00 metre yapılaşma şartlarına sahiptir. Taşınmazların bulunduğu parselin yaklaşık 125 m² yola terki bulunmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.