Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Rize Merkez İslampaşa Mahallesinde 3+1 156 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 156m2

Özellikler

Tapu no 8034
Ada 931
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İslampaşa Mahallesi, 2 Nolu Fatih Sokak, Osman Yanbay Apartmanı No:2 Kat:6 D:22 Merkez / RİZE

Açıklama

Ulaşım: Ana sahil yolundan iç yola girilip Rize Belediyesinin önünden doğuya doğru uzanan Menderes Bulvarı boyunca yaklaşık 4km ilerlendiğinde bina girişi güney cephede Fatih Sokakta kalan 2 kapı numaralı Osman Yanbay apartmanı taşınmazın bulunduğu binadır.
Özellikler: Taşınmaz bina girişine göre sol arka tarafta kuzey­batı cephe konumda yer almaktadır. Brüt 156 m 2 kullanım alanlı daire projesine göre; salon, 3 adet oda, mutfak, wc, banyo+wc, 3 adet balkon, antre ve hol bölümlerinden oluşmaktadır. Meskeninin duvarları içten ve dıştan sıvalı ve boyalı , kapılar ahşap pencere döşemeleri renklı PVC doğramadır. Salon ve odaların tabanları laminant parke döşeme diğer kısımların tabanları ise seramiktir. İnceleme dışarıdan yapıldığından diğer iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.

Ana taşınmazın üzerinde bulunan betonarme bina 1171,09m2 alanlı, 931 ada 8 parsel üzerine? bodrum + zemin + 7 normal katlı olarak toplamda 9 kat olarak betonarme karkas yapı tarzında ve ayrık yapı nizamında inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi BTB taş mozaik kaplama, çatısı kiremit döşelidir. Binaya giriş zemin kattan güney cepheden alüminyum doğrama kapı ile sağlanmakta olup, giriş zemini, kat arası sahanlıklar ve merdivenler mermer döşeli, merdiven korkulukları krom nikel doğrama, bina içi yan duvarlar plastik boyalıdır. Binada asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Binanın arkasında siteye ait açık otopark alanı mevcuttur.
Not: 31/12/2002 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.