COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Rize Ardeşen Fırtına Mahallesi'nde Natamam 560 m2 Dükkan

Bankadan 560m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15492
Metre Kare 560m2
Ada 15
Parsel 1957
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 31/03/2014
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

FIRTINA Mah. DÜZCE Cad. PINAR ALTEKİN Sit. No:16 Rize/Ardeşen

Uzman Görüşü

AVM, market, cami, bankalara yakın merkezi konumda, bodrum kat 110 m2, zemin kat 265 m2 ve asma kat 185 m2 ve toplamda 560 m2 yasal kullanım alanına sahip Natamam dükkan; ulaşım imkanlarının iyi olması ve ilçe merkezine yakın konumlu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 16 bağımsız bölüm numaralı, Z1 kapı numaralı taşınmaz, binanın bodrum, zemin katında konumlu olup, bina girişine göre sol sol yan tarafta yer almakta olup kuzey, doğu, batı cephe konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre: bodrum kat 110 m2, zemin kat 265 m2 ve asma kat 185 m2 ve toplamda 560 m2 yasal kullanım alanına sahiptir. Binadaki dükkanların inşaat seviyesi % 78'dir.

Ana gayrimenkul betonarme karkas tarzda, ayrık nizamda 659,56 m² alanlı parsel üzerine bodrum kat+ zemin kat +asma kat+5 normal kat +çatı katı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazların yer aldığı binanın mimari projesine göre, bodrum katta; 1 adet dükkan deposu, sığınak, kazan dairesi, zemin katta; 1 adet dükkan ve bina girişi, asma katta ; 1 adet dükkan eki, 1,2,3,4. normal katlarında 12 adet mesken, 5. normal katta 2 adet dubleks, 1 adet mesken olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan güney batı cepheden sağlanmaktadır. Binada ısıtma merkezi ısıtmalı kalorifer ile sağlanmaktadır. Dışı boyalıdır. Dış doğramalar pvc doğramadır. Belediyenin tüm alt yapı hizmetlerinden azami ölçüde istifade etmektedir.

Ulaşım: Rize İli, Ardeşen İlçesi, Fırtına Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 15 ada 1957 imar parseli üzerinde bulunan binanın zemin, normal katında konumlu 16 bağımsız bölüm numaralı taşınmazdır. Taşınmazın çevresi bitişik nizam, ayrık nizam 5­7 katlı konut alanı olarak planlanmıştır. Gayrimenkulün yakın çevresinde bilinen önemli referans noktası ÇAYKUR Ardeşen Çay Fabrikasıdır Açık tarif olarak Hükümet Konağından batı istikametinde, Atatürk Caddesini takiben ~1.35 km ilerledikten sonra sola dönülür. Düzce Caddesi istikametinde ~45M ilerledikten sonra sağa dönülür. ~50 m patika yoldan ilerledikten sonra taşınmaza ulaşılır. Gayrimenkule Atatürk caddesi , istikameti üzerinde işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Gayrimenkulün yapılaşmasını tamamlamış bölgede yer almaktadır. Bölgede yol, elektrik, su, kanalizasyon altyapıları tamamlanmış durumdadır. 
Not: 31/03/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 16 bb taşınmazın %78 oranda tamamlanmıştır. Ruhsat geçerlilik süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.