1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Rize Ardeşen Fırtına Mahallesi'nde 6+2 Natamam Dubleks Mesken

Bankadan 6+2 265m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15489
Oda Sayısı 6+2
Metre Kare 265m2
Ada 15
Parsel 1957
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 31/03/2014
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

FIRTINA Mah. DÜZCE Cad. PINAR ALTEKİN Sit. No:13 Rize/Ardeşen

Uzman Görüşü

AVM, market, cami, bankalara yakın merkezi konumda, Natamam 265 m2 + 58 m2 teras alanlı dubleks; ulaşım imkanlarının iyi olması ve ilçe merkezine yakın konumlu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 13 bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken nitelikli taşınmaz, binanın 5. normal katında konumlu olup, bina girişine göre ön tarafta yer almakta olup kuzey, batı cephe konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre: Projesine göre normal katta salon, mutfak, 3 oda, banyo, duş, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 135 m2 alana sahiptir. Çatı katında ise projesine göre salon mutfak, 3 oda, banyo+ wc, ebeveyn banyo, kiler, teras ve antre bölümlerinden oluşmakta olup 130 m2 + 58 m2 teras alanlı olmak üzere toplamda 265 m2 + 58 m2 teras alanlıdır.  Binadaki  konutların inşaat seviyesi % 72'dir.

Ana gayrimenkul betonarme karkas tarzda, ayrık nizamda 659,56 m² alanlı parsel üzerine bodrum kat+ zemin kat +asma kat+5 normal kat +çatı katı olarak inşa edilmiştir. Binada ısıtma merkezi ısıtmalı kalorifer ile sağlanmaktadır. Dışı boyalıdır. Dış doğramalar pvc doğramadır. Belediyenin tüm alt yapı hizmetlerinden azami ölçüde istifade etmektedir.

Ulaşım: Rize İli, Ardeşen İlçesi, Fırtına Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 15 ada 1957 imar parseli üzerinde bulunan binanın zemin, normal katında konumlu 13 bağımsız bölüm numaralı taşınmazdır. Taşınmazın çevresi bitişik nizam, ayrık nizam 5­7 katlı konut alanı olarak planlanmıştır. Gayrimenkulün yakın çevresinde bilinen önemli referans noktası ÇAYKUR Ardeşen Çay Fabrikasıdır Açık tarif olarak Hükümet Konağından batı istikametinde, Atatürk Caddesini takiben ~1.35 km ilerledikten sonra sola dönülür. Düzce Caddesi istikametinde ~45M ilerledikten sonra sağa dönülür. ~50 m patika yoldan ilerledikten sonra taşınmaza ulaşılır. Gayrimenkule Atatürk caddesi , istikameti üzerinde işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Gayrimenkulün yapılaşmasını tamamlamış bölgede yer almaktadır. Bölgede yol, elektrik, su, kanalizasyon altyapıları tamamlanmış durumdadır.

Not: 31/03/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.  Binadaki  konutların inşaat seviyesi % 72'dir. Ruhsat geçerlilik süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.