1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Rize Ardeşen Fırtına Mahallesi'nde 3+1 95 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15497
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 15
Parsel 1957
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 21/03/2014
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

FIRTINA Mah. DÜZCE Cad. PINAR ALTEKİN Sit. No: 12 / 2 ARDEŞEN / RİZE

Uzman Görüşü

3 oda 1 salon 95.00 m2 alana sahip, Ardeşen Çay Fabrikası ve Telekom Lisesi'ne yakın konumlu, katı yakıtlı merkezi sistemli ve asansörlü binada yer alan ara kat daire; ulaşımının kolay olması ve yeni binada olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

"Ardeşen Çay Fabrikası, Telekom Lisesi yakın konumlu YENİ BİNADA, katı yakıtlı merkezi sistemli, asansörlü, 3 oda salon 95.00 m2 ARA KAT DAİRE"

Özellikler: 2 no’lu b.b. zemin kattan verilen bina girişine göre sol orta tarafta konumludur. Kuzey, yönüne cephelidir. Alanı yaklaşık brüt 95 m2 dir. Onaylı projesinde ve yerinde; Salon+mutfak, 3 oda, banyo, wc, antre ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Ana taşınmaz, 15 ada 1957 parsel sayılı, 659,56 m² yüzölçümlü arsa üzerinde inşa edilmiş binadır. Bina bodrum kat + zemin kat + 5 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katta sığınak, depo, su deposu, kazan dairesi, zemin katta 1 adet dükkan ve normal katlarda 3'er adet mesken olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Projesindeki vaziyet planında bina girişi gösterilmemiştir. Bina giriş yönü binanın parsel üzerindeki şeklinden bulunmuştur. Bina girişi projesinde ve yerinde zemin kat seviyesinden ve kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi boyalıdır. Binada bir adet asansör mevcuttur. Isıtma sistemi katı yakıtlı merkezi sistemlidir.

Ulaşım: Rize İli, Ardeşen İlçesi, Fırtına Mahallesi, Düzce Caddesi, No:12/2posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, Ardeşen ilçe ana arterlerinden Atatürk Caddesi üzerinde Artvin istikametinde gidilirken Ardeşen Çay Fabrikasının solundaki Şehit J.Çavuş Muhammet Şeremet Caddesine geçilir. Cadde üzerinde ilk aradan sağa dönülerek Düzce Caddesine girilir. Cadde üzerinde 50 m sonra solda değerleme konusu taşınmazın olduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge genellikle 6­7 katlı apartman ve apartman altı dükkanlar ve boş arsalar mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu binaya toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım mümkündür. Yakın çevresinde Ardeşen Çay Fabrikası, Telekom Lisesi bulunmaktadır.

Not: 21/03/2014 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.