COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Osmaniye Merkez Rahime Hatun Mahallesi'nde 32 m2 Ofis

Bankadan 32m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15201
Metre Kare 32m2
Ada 741
Parsel 56
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 04/11/2014
Bağımsız Bölüm 41
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

RAHİME HATUN Mah. DR.SADIK AHMET Cad. DEVECİ İNŞAAT Apt. No: 17 D:41 MERKEZ /OSMANİYE

Açıklama

 Osmaniye Belediyesi ve Atatürk Lisesi yakın, ŞEHRİN TAM MERKEZİNDE, toplu taşıma araçlarının güzergah ve durak noktalarına yürüyüş mesafesinde, yol cephesi tamamen camlı alüminyum doğrama, ŞIK ve PRESTİJLİ YENİ BİNADA, 32 m2 ARA KAT İŞYERİ FIRSATI

 Özellikler: 41 nolu ofis Ana yapının kuzeybatı cepheden ve zemin kattan yapılan ana bina girişine göre 4. Normal Katta önde orta konumlu kuzeybatı cepheli işyeridir. Merdiven ve asansörden çıkınca sağda uzanan koridorda sağdan 1. kapıdır. Onaylı mimari projeye göre antre, mutfak ,wc ve 2 oda hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 32 m2 kullanım alanına sahiptir.Binada 1 adet asansör mevcut olup faal durumdadır. Bina giriş kapısı alüminyum kapıdır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe noyası ve slikon cam cephelidir. 

Ulaşım: Osmaniye İli, Merkez İlçesi, Rahime Hatun Mahallesi (Tapuda Rızaiye), Dr.Sadık Ahmet Caddesi, Deveci İş Merkezi No:13/12 posta adresinde kain dört adet ofis tipi işyerinden ibarettir. Taşınmaz konum olarak Osmaniye Belediyesi Hizmet Binasının kuzeydoğu karşısında bulunan Deveci İş Merkezinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için ilin önemli nirengi noktası olan Dr.Devlet Bahçeli Meydanı başlangıç kabul edilerek Musa Şahin Bulvarı üzerinden yaklaşık 250 m ilerden sola halk arasında Lise Caddesi olarak ta bilinen Dr.Sadık Ahmet Caddesine dönüş yapılır. Taşınmazın konumlu olduğu Deveci iş merkezi cadde girişinde sağdan 2. Parselde konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde Osmaniye Kapalı Cezaevi, Osmaniye Belediyesi Hizmet Binası, Atatürk Lisesi, Cebelibereket Ortaokulu ve Cahit Zarifoğlu İmamhatip Ortaokulu gibi donatılar mevcuttur. Merkezi konumlu olan bölgeden çarşı merkezine yaya olarak ulaşım sağlanabilmektedir. İlin diğer ticari ve konutsal yerleşim bölgelerine toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Bölgede alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifade tamdır.

 Not: 04/11/2014 Tarih ve 11/388 Sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.