Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Osmaniye Merkez Rahime Hatun Mahallesinde 175 m2 Dubleks Ofis

Bankadan 175m2

Özellikler

Tapu no 11573
Ada 741
Parsel 56
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 33
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Osmaniye ili Merkeze bağlı, Rahime Hatun Mahallesi, Dr. Sadık Ahmet caddesi no 17 daire 38

Osmaniye Merkez Rahime Hatun Mahallesinde 175 m2 Dubleks Ofis

Açıklama

Ulaşım: Osmaniye ili Merkeze bağlı, Rahime Hatun Mahallesi, Dr. Sadık Ahmet caddesi üzerinde yer almaktadır. Binaya; Musa Şahin bulvarı ile Dr. Sadık Ahmet Caddesi kesişiminden, Dr. Sadık Ahmet caddesi üzerinde kuzey istikamete yaklaşık 50 m gidilerek ulaşılır. Bina yolun sağ (doğu) tarafında yer almaktadır. Bina, Belediye hizmet binasın 50 m,Devlet Bahçeli meydanına 50 m, çarşı merkezine 250 m mesafededir. Bölgede ulaşım sorunu ve altyapı eksiği bulunmamaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım Musa Şahin üzerinden sağlanmaktadır. Konu gayrimenkul, genel itibariyle düzenli olarak ayrık nizamda inşa edilmiş 4-5 katlı yeni binaların mevcut olduğu bölge sınırları içerisinde yer almaktadır. Bölge; genelde ofis ve konut amaçlı talep görmektedir.

Özellikler: 33 B.B. İŞYERİ : Taşınmaz girişinde çelik kapı mevcut olup, giriş ve koridor zeminleri seramik, duvarları saten boyalıdır. Salon ve oda zeminleri seramik, duvarlar saten boyalıdır. Mutfakta mdf lam mutfak dolabı ve granit tezgah mevcut olup, zeminde seramik uygulanmıştır. Banyoda klozet ve ayaklı lavabo mevcut olup, zemin ve duvarlar seramik uygulanmıştır. İç kapıları prespanel mobilya, dış cephe doğramaları ise alüminyum doğramadır. 33 b.b. : Taşınmaz kuzeybatı cepheli olup, onaylı mimari projesine göre taşınmazın giriş katı yaklaşık 30 m2, çatı kat eklentisi ise yaklaşık 180 brüt kullanım alanlı planlanmıştır. Bu alanın yaklaşık 119 m2 si katlanır camlar ile kapatılarak oluşturulmuştur. Mahallinde projesinden farklı olarak çatı katı kısmen açık teras alanını iç hacme dahil ederek ve kısmen kapalı alan olarak planlanan hacmin bir kısmını inşa edilmeyerek mahallinde yaklaşık 175 m2 alanlı inşa edilmiştir. Bu alanın yaklaşık 113 m2 si proje alanı içerinde kalmakta olup, bu nedenle yasal kullanım alanı 30 m2 giriş kat 113 m2 çatı kat olmak üzere toplam 143 m2 dikkate alınmıştır.

Ana gayrimenkul 604,42 m2 yüzölçümüne sahip 741 ada 56 parsel üzerinde 3/B yapı sınıfında, ayrık nizamda ve betonarme karkas sistemde inşa edilmiştir. Taşınmazında bulunduğu bina bodrum + zemin + asma+4+ çatı kattan oluşmaktadır. Bodrum katta zemin kattaki işyeri eki ve sığınak, zemin katta 5 adet işyeri, asma katta zemin kattaki iş yeri eklentileri, normal katlarında 9 ar adet işyeri, 4. Katında 8 adet normal ve 1 adet çatı kat eklentili iş yeri mevcuttur. Bina girişi zemin kat kotundan kuzey batı cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı binanın girişte zemin döşemeleri seramik, merdiven döşemeleri mermer, duvarlar ise saten boyalıdır. Isıtma sistemi bulunmayan ana bina asansörlü olarak inşa edilmiştir. Bina kısmen bakımlıdır.

Not: 12.06.2015 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.