COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Osmaniye Merkez İstiklal Mahallesi'nde 2+1 68 m2 Ofis

Bankadan 68m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15452
Metre Kare 68m2
Ada 769
Parsel 82
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 29/03/2016
Ruhsat Tarihi 25/02/2015
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstiklal Mahallesi, Musa Şahin Buşvarı, Ömer Sen İş Merkezi, Apt. No: 238 / 16 MERKEZ / OSMANİYE

Açıklama

"Bulunduğu konum itibari ile çarşı merkezine yakın bir yerleşke içerisinde, Osmaniye Belediyesi Hizmet Binası,Kapalı Cezaevi,Atatürk Lisesi,Cebelibereket Ortaokulu gibi sosyal donatılara yakın, iskanlı, Brüt 68,00 m2 TAPUDA MESKEN VASIFLI OFİS"

Özellikler: Güneybatı cepheden ve zemin kattan sağlanan ana yapı girişine göre sol arka köşede , kuzeybatı cephesi bulunan 16 Bağımsız Bölüm Numaralı “Mesken” vasıflı gayrimenkulden ibarettir. Taşınmaz onaylı mimari projesinde antre , 2 oda, mutfak, wc hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 68 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz mahalde büro amaçlı kullanımdadır.

Ana gayrimenkul, Osmaniye İli, Merkez İlçesi, Rızaiye Mahallesi 769 Ada 82 nolu parsel 652,85 m2 miktarlı olup, parsel alanı üzerindeki ana yapı bitişik nizam 3/B yapı sınıfında betonarme karkas yapı tarzında Tek Blok olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Osmaniye Belediyesi, İmar Arşivinde ve TKGM e Arşivde incelenen onaylı mimari projesine göre ana yapı Bodrum Kat, Zemin kat ,Asma Kat ,4 normal kat ve Çatı kattan oluşmaktadır. Ana yapının bodrum katında sığınak, kazan dairesi ve 29 BB Nolu İşyeri Eki ,zemin katında ana yapı girişi ve 29 bağımsız bölüm numaralı işyeri, asma katında 29 bb nolu işyeri eki ve enerji odası , diğer 4 normal katın her birinde 7’şer adet mesken ve çatı katta 22 bb numaralı mesken eki olmak üzere ana yapıda toplam 29 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana yapıya giriş onaylı mimari projesine göre ve yerinde yapılan incelemelere göre zemin kattan güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Ana yapıda 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina giriş kapısı otomatik, bina dış cephesi dekoratif fuga ve cam paneldir.

Ulaşım: Osmaniye ili, Merkez ilçesi, İstiklal mahallesi, Musa Şahin Bulvarı ,üzerinde konumlu olan Ömer Şen İş merkezi 3. Normal katında konumlu 238/16 kapı numaralı büro tipi işyeridir.(Tapuda Mesken) Ömer Şen İş Merkezi konum itibari ile Osmaniye Belediyesi Hizmet Binasının çapraz karşısında belediye binasının doğusunda konumludur. Bulunduğu konum itibari ile çarşı merkezine yakın bir yerleşke içerisindedir. Çevresinde benzer nitelikte çok sayıda iş merkezi bulunmaktadır. Yakın çevresinde Osmaniye Belediyesi Hizmet Binası, Kapalı Cezaevi, Atatürk Lisesi, Cebelibereket Ortaokulu gibi sosyal donatılar bulunmaktadır. İlin diğer bölgelerine toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Bölgenin alt yapısı ve belediye hizmetlerinden istifade tamdır.

Not: 25/02/2015 tarih ve 2/70 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı Belgesi ve 29/03/2016 tarih ve 3/113 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı MESKEN olup ofis olarak kullanılmaktadır. (24/09/2019 tarihinde başlamak üzere 5 yıl süre ile toplam 15.000 TL kira şerhi tesis edilmiştir.)

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.