1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Osmaniye Merkez Esenevler Mahallesi'nde 136 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 136m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17900
Metre Kare 136m2
Ada 2153
Parsel 31
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 26
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 18
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Esenevler Mahallesi 15532 Sokak Kardaş Apartmanı No:2A - Merkez/Osmaniye

Açıklama

Özellikler: 18 bağımsız bölüm numaralı işyeri zemin katta bina girişine göre sağ ön tarafta (16532 sokak) güneydoğu cephede yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre zemin katta 1 adet işyeri hacminden oluşmakta olup brüt 46 m2 kullanım alanına sahiptir. Ayrıca ana gayrimenkulün bodrum katında taşınmaza ait 90 m2 alanlı işyeri eki bulunmaktadır. Bu kısım projede irtibatlı değildir. Taşınmaz 5.60mt vitrin genişliğine sahip olup vitrini camekanlı pvc doğramadır. Taşınmazın bulunduğu 15532 sokak yaya ve araç trafiği bakımından çok düşük yoğunluktadır. Taşınmazın 20mt doğusunda yer alan Hasan Çenet caddesi üzerinde orta ve küçük ölçekli işletmeler mevcut olup cadde yaya ve araç trafiği bakımından orta yoğunluktadır. Taşınmazın Hasan Çenet caddesinden görünürlüğünün az olması nedeniyle reklam kabiliyeti düşüktür. Taşınmaz mesken vasıflıdır. Halihazırda taşınmaz İnşaat firması tarafından ofis olarak kullanılmaktadır.

Ana taşınmaz Alibeyli Mahallesi 2153 ada 31 parsel, 501.00 m2 alanlı parsel üzerinde Betonarme karkas yapı tarzında tek blok bina bulunmaktadır. Ana gayrimenkul Bodrum + Zemin + 7 normal kat olmak üzere toplamda 9 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, otopark, kapıcı dairesi ve 1 adet işyeri eki (18 nolu), zemin katında: Bina girişi, 3 adet işyeri (16,17,18 nolu) ve 1 adet mesken 1 nolu, 7 normal katın her birinde 2'şer adet mesken olmak üzere toplam 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina betonarme karkas olarak inşa edilmiştir. Dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina girişi zemin kattan güneydoğu cepheden (15632 sokak) sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina giriş merdivenleri mermer kaplamadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Ana taşınmazda asansör ve otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, Osmaniye tren istasyonu çıkış alınarak güneydoğu yönde Hasan Çenet Caddesi istikametinde -830mt ilerlenir ve sağa 15632 nolu sokağa dönülür, sokak üzerinde 15mt ilerlenir ve sağda köşe başında konumlu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Cephe olduğu sokak asfalttır. Bölgede yapılaşma süreci tamamlanmış olup. doluluk oranı yüksek seviyededir. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle 7-8 katli eski binalar ile 5 katlı yeni binalar mevcuttur. Bölgede Hasan Çenet(Halk arasında istasyon caddesi olarak bilinmektedir.) caddesine cepheli binaların zemin katlan işyeri normal katları ise mesken olarak tercih edilmektedir. Taşınmazın da cephe olduğu 15532 sokak üzerinde ticari hareketlilik bulunmamaktadır. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanlari yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla düzenli ve sürekli olarak sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Osmaniye Tren İstasyonu, Adliye Lojmanları ve PTT il Müdürlüğü yer almaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Alibeyli Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı işyeridir. Tapuya kayıtlı depo eklentisi vardır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre zemin katta 1 adet işyeri hacminden oluşmakta olup brüt 46 m2 kullanım alanına sahiptir. Ayrıca ana gayrimenkulün bodrum katında taşınmaza ait 90 m2 alanlı işyeri eki bulunmaktadır. 3402 sayılı Kadastro Kanunu'na göre güncellemeye tabidir şerhi vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.