0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Osmaniye Bahçe Mehmet Karamanoğlu Mahallesi'nde 145 m2 Depo (275)

Bankadan 145m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15558
Metre Kare:
145m2
Ada:
157
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
24/01/2012

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mehmet Karamanoğlu Mah. Kazım Karabekir Cad. Mirçelik İnş. Apt. No:10 Bodrum Kat Bahçe/Osmaniye

Açıklama

Özellikler: "Depo" nitelikli bodrum kat 10 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz binanın zemin kattan ve batı cepheden sağlanan ana yapı girişine göre sağda konumludur. Konu taşınmaz mimari projesine göre tek hacimden oluşmakta olup, yaklaşık brüt alanı 145 m2 'dir. Mahallinde projesinden farklı olarak giriş bölümünün iptal edilerek, bina ortak alanından giriş sağlandığı tespit edilmiştir.

Bina giriş kapısı demir doğramadır .Sahanlıklar seramik, basamaklar mermer kaplı, duvarlar ve tavanlar saten boyalıdır. Bina dış cephesi fuga kaplama üzeri dış cephe boyasıdır.

Ulaşım: Osmaniye İli,Bahçe İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, Mehmet Karamanoğlu Caddesi, Bina No:6, Bodrum Kat , 10 Bağımsız Bölüm Numaralı Depo vasıflı gayrimenkulden ibarettir. Taşınmazın içerisinde konumlu olduğu Bahçelievler Mahallesi, ilçenin gelişmekte olan bölgelerinden olup orta ve üst düzey gelir gruplarına hitap etmektedir. Taşınmaza ulaşım; İlçenin ana arteri olan Dr. Devlet Bahçeli Bulvarı üzerinde kuzeydoğu istikamette ilerlenirken sağ kol üzerinde konumlu Anadolu Endüstri Meslek Lisesini geçince ~25 m ileriden sola Mehmet Karamanoğlu Caddesine girilir. ~110 m ileride solda taşınmazın içerisinde yer aldığı binaya ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde; Atatürk İlköğretim Okulu, Atatürk Orta Okulu, Kız Meslek Lisesi, Endüstri Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kaymakamlık, TEDAŞ ve Bahçelievler parkı gibi çok sayıda sosyal donatı mevcuttur. Taşınmaz ilçe merkezine yürüme mesafesinde olup ilçenin diğer ticari ve konutsal bölgelerine ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Bölgede doğalgaz hariç alt yapı tamdır ve belediye hizmetleri faal durumdadır.

Not: 24.01.2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.