1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Osmaniye Adnan Menderes Caddesi Safa Evler Sitesi'nde 108 m2 Dükkan

Bankadan 108m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18264
Metre Kare 108m2
Ada 1658
Parsel 31
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9999
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 8
Kullanım Durumu Boş
Bağımsız Bölüm B-5 Blok 37
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Raufbey Mahallesi Adnan Menderes Caddesi Safa Evler Sitesi Blok:B/5 Kat:Zemin D. No:23/C Merkez /Osmaniye (Adres Kodu : 5073637620)

Açıklama

MERKEZİ, ADNAN MENDERES CADDESİ ÜZERİNDE, SAFA EVLER SİTESİ'NDE 108 M2 DÜKKAN

Özellikler: Taşınmaz yaklaşık brüt 108 m2 kullanım alanlıdır, iş yeri alanı ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz Osmaniye ili, Merkez ilçesi, Raufbey Mahallesi Safa Evler Sitesi'nde konumludur. Şehir merkezinde bulunan dükkanın kullanım durumu boştur. Taşınmaz dekorsuzdur ve tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.