Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ordu Ünye Uniport Avm'de Yatırıma Uygun Dükkan

Bankadan 79m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22480
Metre Kare:
79m2
Ada:
5327
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Bağımsız Bölüm:
42
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kaledere Mah. Belediye Cad. Üniport Avm No:37 Kat:3 Ünye/Ordu

Açıklama

Özellikler Taşınmaz Ordu İli, Ünye İlçesi, Kaledere Mahallesi sınırları dahilinde yer almaktadır. UNIPORT AVM içerisinde   42 nolu bağımsız bölüm 3.normal katta, doğu cephede yer alan girişe göre sol arka köşede 2. Sırada batı cephelidir. Taşınmaz projesinde yaklaşık 79 m2 kullanım alanına sahiptir. Tapu vasfı 'İŞ YERİ'dir.

Parsel üzerine 3. bodrum, zemin, 4 normal kat, çatı katı olmak üzere 8 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş binadan oluşmaktadır. Bina Alışveriş Merkezi niteliğine sahiptir. Projesine göre binanın 3.bodrum katında otopark ve sığınak, 2.bodrum katında otopark, 1.bodrum katında 5 adet işyeri ve eklenti depo, zemin katında 6 adet işyeri, 1 adet depolu işyeri ve avm girişleri, 1. Ve 2.normal katlarında 12 şer adet işyeri, 3.normal katında 7 adet işyeri, 4.normal katında 6 adet işyeri, çatı katında ortak alan soğuk hava depoları, soyunma odaları ve yönetim olmak üzere toplam 49 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Ayrıca her katta wc-lavabo, mescit, vb. Ortak alanlar bulunmaktadır. Bina girişi iki ayrı cepheden olmak üzere zemin katta yer almaktadır.

Mahallen yapılan incelemede aynı katta yer alan 39,40,41,42,43 nolu bağımsız bölümler ile kat sahanlığının bir kısmının birleştirilerek tek hacim işyeri kullanımı oluşturulduğu tespit edilmiştir. Oluşturulan işyeri funny day oyun salonu olarak kullanılmakta olup taşınmazın zemini seramik kaplama, duvarları saten boyadır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.