COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Gürgentepe İlçesi Akmescit Mahallesinde 1818 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 1818m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15119
Metre Kare 1818m2
Ada 380
Parsel 17
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akmescit Mahallesi Arpa Alanı Mevki Kırcaklar Küme Evleri Sokak 380 Ada 17 Parsel Gürgentepe / ORDU

Açıklama

Düz bir yapıya sahip, KADASTRAL YOLA CEPHELİ, üzerinde yaklaşık 110 ocak fındıklık dikili olan, 1818,95 m2 FINDIK BAHÇESİ

Özellik: 380 Ada 17 Parsel numaralı taşınmaz 1.818,95 m² yüz ölçümüne sahip olup "Fındık Bahçesi" niteliğindedir. Taşınmaz düz bir arazi yapısına sahip olup kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Parsele araçla ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmaz ilçe merkezine yaklaşık 2 km mesafededir. Parsel tapu kaydında Fındık Bahçesi vasıflı olmakla birlikte parsel üzerinde küçük bir kısmının tarla olarak kullanılmaktadır. Parsel köy yerleşim alanı içinde yer almaktadır. Bölgede herhangi bir imar çalışması bulunmamakta olup imar sınırına uzak konumdadır. Parsel genel olarak amorf şeklindedir. Konu parselde elektrik ve su altyapısı bulunmaktadır.
Taşınmaz belediye sınırları ve köy yerleşik alanı içerisinde, imar planı dışında olup 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planında Tarımsal niteliği korunacak Arazi (Tarım Arazisi) alanında kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede herhangi bir imar çalışması bulunmamakta olup imar sınırlarına uzak konumdadır.  Taşınmaz plansız alanlar tip imar yönetmeliğine tabidir.
Ulaşım:  Taşınmaz Ordu ili, Gürgentepe İlçesi, Akmescit Mahallesi, Arpa Alanı Mevki 380 Ada 17 Parselde konumlu Fındık Bahçesi vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın yakın çevresinde fındık bahçeleri, tarlalar, çalılıklar, ormanlık alanlar ve 1­2 katlı köy evleri bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu alan tarım ve hayvancılık yapılan nüfus yoğunluğunun düşük olduğu bir bölgedir. Taşınmaz Gürgentepe ilçe merkezine yaklaşık 2 km, Ordu il merkezine yaklaşık 52 km. mesafede bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu çevre kısmen düz kısmen az engebeli arazi yapısına sahiptir. Bölgede herhangi bir alt yapı hizmeti bulunmamakta olup, ulaşımı özel araçlar ile gerçekleşmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.