Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Muğla Ula Gökçe'de Hisseli Konut ve Ticari İmarlı Arazi

Şirketten 710m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23405
Metre Kare:
710m2
Ada:
224
Parsel:
82
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/2
TAKS:
0.25
Emsal:
0.5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Gökçe mah. 224 ada 82 parsel Ula / Muğla

Açıklama

Özellikler:  Muğla İli, Ula İlçesi, Gökçe Mahallesi, 224 ada 82 parsel sayılı, 1.420,03 m2 yüzölçümlü, tapu kütüğündeki niteliği “Tarla” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde ekonomik değeri bulunmayan restoran yapısı ile tek katlı bina bulunmaktadır.  Parsel üzerinde ruhsatlı yapı bulunmamaktadır. Tek katlı yarı açık yığma restoran yapısı ile arkasında tek katlı yapı bulunmaktadır. Parselin, doğusunda bulunan Marmaris Karayoluna 24 m cephesi bulunmaktadır. 

İmar Durumu ;

1/1.000 ölçekli Gökçe Uygulama İmar Planı’na göre TAKS: 0,25, KAKS: 0,50, 2 Kat, Kısmen Gelişme Konut Alanı, Kısmet Ticaret Alanı’nda yer almaktadır. Parselin yola yaklaşık 275 m2 terki bulunmaktadır. 18 uygulaması yapılmadan ruhsat alamaz niteliktedir. Ayrıca parsel 3. derece Doğal Sit Alanı ile Özel Çevre Koruma Alanı içerisinde kalmaktadır. 

Detaylı imar durumu için ilgili belediyeden resmi yazı alınması tavsiye edilir. Parselin imar planı terkleri daha yapılmamıştır. 

Not: Taşınmaz 1/2'si hisseli olup hisseye düşen 710,02 m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.