COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Anamur Gercebahşiş Mahallesi'nde Kagir Ev ve Tarla

Şirketten 1 380m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Şirketten
Tapu no 14198
Oda Sayısı 1
Metre Kare 380m2
Ada 0
Parsel 555
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 7680

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Mersin İli, Anamur İlçesi, Gercebahşiş Mahallesi, Kanlıbahçe Mevkii, 555 parsel

Açıklama

Özellikler: Mersin İli, Anamur İlçesi, Gercebahşiş Mahallesi, Kanlıbahçe Mevkii, 7.680,00 m² yüzölçümlü 555 nolu parselde kayıtlı ‘’Kargir Ev ve Tarla’’ vasıflı taşınmazdır. Geometrik olarak Amorf formda taşınmaz az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın güneyinden asfalt zeminli , Gercebahşiş Köy Yolu geçmektedir. Batı, kuzey ve doğu cephelerinde komşu parseller bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kaydında tarla vasfında olsa da mahallinde parsel üzerinde muz serası ve kargir ev yer almaktadır. Taşınmazın mahallinde yapılan gözlemlerde parsel üzerinde sera ve 2 katlı yapı olduğu görülmüştür. Uydu görüntüsünden yapılan ölçümlere göre yaklaşık 1.150 m2 muz serası ve 190m2 kat alanına sahip 2 katlı olmak üzere toplam 380m2 kullanım alanlı yapı olduğu görülmüştür. Mahallinde yapılan incelemede yapıların içerisine girilememiştir. 

 Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Anamur ilçesi merkezinde kuzey – doğu istikametinde devam eden Anamur Ermenek Yolu üzerinde yaklaşık 13 kilometre kadar ilerledikten sonra , Karalarbahşiş mahalle mevkinden doğu istikametinde devam eden Gercebahşiş köy Yoluna girip yaklaşık 3 kilometre kadar ilerlenir. Ulaşım belli saatlerde merkezden kalkan dolmuş ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Değerlemeye konu taşınmaz Gercebahşiş mahalle merkezinin kuş uçuşu 500 metre kuzeydoğusunda yer almaktadır. Konu taşınmaz kuzey cephesinde bir yerleşim mevcut olmamakla birlikte ,batı cephede Karalarbahşiş , doğu cephede ise Çarıklar Mahalleleri yer almaktadır. 

 Not: Anamur Belediyesi’nde yapılan incelemede, taşınmazın belediye sınırları içerisinde kaldığı, 1/1000 ve 1/5000 ölçekli imar plan kapsamı dışında olduğu 1/100.000 ölçekli imar planına göre tarım arazisi alanında kaldığı beyan edilmiştir.