0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mersin Anamur Gercebahşiş Mahallesi'nde Kagir Ev ve Tarla

Şirketten 1 380m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
14198
Oda Sayısı:
1
Metre Kare:
380m2
Ada:
0
Parsel:
555
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mersin İli, Anamur İlçesi, Gercebahşiş Mahallesi, Kanlıbahçe Mevkii, 555 parsel

Uzman Görüşü

Taşınmaz sulu tarla vasfında olması, su kaynaklarına yakın konumlanması ve kadastral asfalt yola cepheli olması avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Mersin İli, Anamur İlçesi, Gercebahşiş Mahallesi, Kanlıbahçe Mevkii, 7.680,00 m² yüzölçümlü 555 nolu parselde kayıtlı ‘’Kargir Ev ve Tarla’’ vasıflı taşınmazdır. Geometrik olarak Amorf formda taşınmaz az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın güneyinden asfalt zeminli , Gercebahşiş Köy Yolu geçmektedir. Batı, kuzey ve doğu cephelerinde komşu parseller bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kaydında tarla vasfında olsa da mahallinde parsel üzerinde muz serası ve kargir ev yer almaktadır. Taşınmazın mahallinde yapılan gözlemlerde parsel üzerinde sera ve 2 katlı yapı olduğu görülmüştür. Uydu görüntüsünden yapılan ölçümlere göre yaklaşık 1.150 m2 muz serası ve 190m2 kat alanına sahip 2 katlı olmak üzere toplam 380m2 kullanım alanlı yapı olduğu görülmüştür. Mahallinde yapılan incelemede yapıların içerisine girilememiştir. 

 Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Anamur ilçesi merkezinde kuzey – doğu istikametinde devam eden Anamur Ermenek Yolu üzerinde yaklaşık 13 kilometre kadar ilerledikten sonra , Karalarbahşiş mahalle mevkinden doğu istikametinde devam eden Gercebahşiş köy Yoluna girip yaklaşık 3 kilometre kadar ilerlenir. Ulaşım belli saatlerde merkezden kalkan dolmuş ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Değerlemeye konu taşınmaz Gercebahşiş mahalle merkezinin kuş uçuşu 500 metre kuzeydoğusunda yer almaktadır. Konu taşınmaz kuzey cephesinde bir yerleşim mevcut olmamakla birlikte ,batı cephede Karalarbahşiş , doğu cephede ise Çarıklar Mahalleleri yer almaktadır. 

 Not: Anamur Belediyesi’nde yapılan incelemede, taşınmazın belediye sınırları içerisinde kaldığı, 1/1000 ve 1/5000 ölçekli imar plan kapsamı dışında olduğu 1/100.000 ölçekli imar planına göre tarım arazisi alanında kaldığı beyan edilmiştir. Tahliye işlemi alıcıya aittir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.