1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mardin Savur İlçesi Gölbaşı Mahallesi'nde 26 Dönüm 4 Adet Tarla

Bankadan 26039m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14074
Metre Kare 26039m2
Ada 146,108,137
Parsel 4,35,8,9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gölbaşı Mahallesi, Meyset Mevkii'nde 146 ada 4 Parsel Savur/MARDİN

Uzman Görüşü

Çevresindekiler gibi benzer nitelikte, bağ, tarla ve bahçe fonksiyonu gelişmiş 26039,77 m2 4 adet tarla; ana artere yakın konumuyla avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar, birlikte satılan 108 ada 35 parsel, 137 ada 8-9 parseller, 146 ada 4 parsellerdir. Toplam 26039,77 m2'dir. 

 137 ada 8 nolu parsel 1769,92 m² yüzölçümüne sahiptir. taşınmazın 1 kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Parsel ; topoğrafik olarak eğimli bir alan üzerinde konumlu olup; geometrik olarak dikdörtgen şekline benzemektedir. TARLA vasıflıdır. 

 137 ada 9 nolu parsel 2374,61 m² yüzölçümüne sahiptir. taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. parsel; topoğrafik olarak eğimli bir alan üzerinde konumlu olup; geometrik olarak dikdörtgen şekline benzemektedir. TARLA vasıflıdır. 

 108 ada 35 nolu parsel 12863,33 m² yüzölçümüne sahiptir. taşınmazın 1 kadastral yola cephesi bulunmaktadır. parsel; topoğrafik olarak eğimli bir alan üzerinde konumlu olup; geometrik olarak yamuk şekline benzemektedir. TARLA vasıflıdır. 

 146 ada 4 nolu parsel 9031,91 m² yüzölçümüne sahiptir. taşınmazın 1 kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Parsel; topoğrafik olarak eğimli bir alan üzerinde konumlu olup; geometrik olarak yamuk şekline benzemektedir. TARLA vasıflıdır. 

 Ulaşım: Taşınmaz Mardin- Batman yolu üzerinden kuzey yönde yer alan asfalt yol kullanılır. Taşınmaz Mardin­ Batman yolu üzerinden geçildikten 30 km gidildikten sonra Alıçlı köyünden sağ kol üzerinden 2 km sonra Gölbaşı Köyünde konumludur. Taşınmazların çevresinde benzer nitelikte, bağ, tarla ve bahçe fonksiyonlu gelişmiştir. 

 Not: Parseller İmar planı dışında kalmaktadır. 5403 Sayılı Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanuna göre parsellerin birlikte satılması gerekmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.