Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Tepebaşı Mahallesi'nde 23 m2 Dükkan

Bankadan 23m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23246
Metre Kare:
23m2
Ada:
116
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
16
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Ruhsat Tarihi:
28.11.2006
Bağımsız Bölüm:
23
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tepebaşı Mah. Kilise Cad. Yıldız Pasajı, No: 14/1/4 (B.B: 23) KIZILTEPE/MARDİN

Açıklama

Özellikler: Tepebaşı Mah. Kilise Cad. Yıldız Pasajı, No: 14/1/4 (B.B: 23) KIZILTEPE/MARDİN posta adresinde konumludur. Ana taşınmaz; 116 ada, 7 parsel numaralı, 365.41 m² yüzölçümüne sahip arsa üzerinde bulunan, B.A.K yapı tarzında, bitişik nizamda, inşa edilmiş olan ve tek bloktan oluşan Yıldız Apartmanıdır. Konu taşınmazın bulunduğu bina, bodrum kat + zemin kat + asma kat + 6 normal kat olmak üzere toplam 8 katlıdır. Projesine göre bodrum katta; 31, 32, 33, 34 ve 35 bağımsız bölüm nolu dükkanlar, sığınak, ısı merkezi, zemin katta; 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 bağımsız bölüm nolu dükkanlar, 21 ve 30 bağımsız bölüm nolu asma katlı dükkanlar, bina ve pasaj girişi, asma katta; 21 ve 30 bağımsız bölüm nolu dükkanların asma kat ekleri ile 19 ve 20 bağımsız bölüm nolu meskenler, normal katların her birinde; 3'er adet mesken olmak üzere toplamda 35 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi boyalıdır.

23 nolu bağımsız bölüm, binanın zemin katında ve pasaj girişine göre soldan 3. sırada konumlu dükkandır. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 23 m² kullanım alanına sahiptir.  Dışarıdan yapılan taşınmazın iç mahal tespitleri camekandan yapılmıştır. Dışardan yapılan incelemede taşınmazın, 24, 25 ve 26 nolu dükkanlar ile birleştirilerek kıraathane olarak kullanıldığı tespit edilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.