0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Ersoylu Mahallesi'nde 4+1 240 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 240m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18026
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
240m2
Ada:
138
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
18/10/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ersoylu Mahallesi, Kubbik mah. 109 sokak, N:13 K:1 D:1 KIZILTEPE / MARDİN

Uzman Görüşü

İpek Yolu caddesi, Kızıltepe Emniyet Müdürlüğü ve Kızıltepe Fen Lisesi'ne yakın konumda, az katlı binada, brüt 240 m2 ARA KAT KÖŞE DAİRE olması sebebiyle avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı mesken, binaya giriş yönünden bakıldığında 1.katta sağ-­sol arka tarafta konumlu olup, kuzey, doğu ve batı cephelidir. Mesken projesine göre; 1 salon, 4 oda, mutfak, lavabo-wc, 1 banyo, 1 duş, antre­ hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık brüt 240 m2 alana sahiptir.

Ulaşım: Mardin ili, Kızıltepe ilçesi, Ersoylu Mahallesi, 109.Sokak, No:1 Kızıltepe/Mardin posta adresinde bulunan meskendir. Konu taşınmaza ulaşım tarifi olarak Şehrin ana arterlerinden olan İpek Yolu Caddesi ile 12.caddenin kesiştiği kavşaktan 12.caddeye dönülür.12.cadde üzerinde kuzey yönünde 250 m. ilerledikten sonra sola 11.caddeye dönülür.11.cadde üzerinde batı yönünde 550 m. ilerledikten sonra yolun sol tarafında konumlu 109.sokak girişli ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde İpek Yolu caddesi, Kızıltepe Emniyet Müdürlüğü, Kızıltepe Fen Lisesi, benzer nitelikte yapılaşmalar ve orta ve küçük ölçekteki iş yerleri bulunmaktadır. Bölgede yenilenme devam etmekte olup altyapısının kısmen eksik olduğu gözlenmiştir. Bölge genellikle alt ve orta gelir düzeyli kesim tarafından tercih edilmekte olup, ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 18/10/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda Kübbik Mahallesi'nde kayıtlıdır. 3402 Sayılı Kanunun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. ( Ada -parsel uygulama görecek olup, halihazırdaki yapıyı etkilemez.)

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.