1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mardin Artuklu Yenişehir Mahallesi'nde 3+1 170 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17541
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 0
Parsel 2740
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 9
Ruhsat Tarihi 06/02/2014
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mahallesi Konak Caddesi 3 Badem B Blok No: 7/1 Artuklu/Mardin

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz B Blok 7 kapı nolu binada, zemin katta konumlanmış olan 1 bağımsız bölüm no.lu, 1.normal katta konumlanmış meskendir. Onaylı mimari projesine göre 4 bağımsız bölüm nolu mesken oturma odası, 3 oda, mutfak, antre, hol, banyo, duş, wc-lav ve 1 balkon hacimlerinden oluşup yaklaşık 170 m2 brüt alanlıdır.

Taşınmazın bulunduğu 2940,86 m2 yüzölçümlü arsa üzerine iki blok olarak inşa edilmiştir. B Blok 2 bodrum+zemin+9 normal kattan oluşan betonarme yapı strüktüründe tek kütle halinde inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binanın 2.bodrum katında kazan dairesi, kapıcı dairesi, otopark, 1.bodrum katında 3 adet mesken ve binaya ait depo bulunmaktadır. Zemin katta 3 adet mesken, bina görevli odası, pano odası ve bina girişi, 1.normal katta 3 adet, diğer tüm normal katların her birinde ikişer daire olmak üzere toplam 25 bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi zemin kattan olup, batı cepheden sağlanmaktadır. Asansörü bulunan taşınmazın ısınması kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Camlı demir giriş kapısı bulunan ana taşınmazın dış cephesi boyalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım içi ilçe ana arterlerinden olan Vali Ozan Bulvarı ile Konak Caddesi 1 kesişiminden Konak Caddesi 1 üzerinde 135 m. ilerlendikten sonra Konak Caddesi 3'e dönülür ve 115 m. ileride solda konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle orta ve üzeri gelir grubuna hitap eden konut+ticari imarlı yüksek katlı yapılaşmanın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile Vali Ozan Bulvarı üzerinden ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Hükümet Konağı, Emniyet Müdürlüğü, Özel Park Mardin Hastanesi, Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü vb kamu kurumları bulunmaktadır.

Not: 06/02/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.