1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mardin Artuklu Nur Mahallesi'nde 3+1 180 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 180m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17534
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 180m2
Ada 1226
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 25/12/2015
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Nur Mahallesi 8. Sokak Ceylan Apt. No:6 Kat:6 D:27 Artuklu/Mardin

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 27 nolu bağımsız bölüm numaralı mesken, projesinde ve mahallinde ana gayrimenkulün 6. katında bina girişine göre, sağ arka kolda yer almaktadır. 27 nolu gayrimenkul projesine göre, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, kiler, vestiyer, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı brüt 180 m2'dir. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 1.663,63 m2 yüzölçümlü 1220 ada, 5 nolu parsel üzerinde projesinde B.A.K yapı tarzında, 2 bodrum+ zemin kat +6 normal kat + teras kat olacak şekilde toplam 9 katli olarak tasarlanıp inşa edilmiştir. Ana gayrimenkulün, 2. bodrum katında sığınak, kömürlük, su deposu ve kapıcı dairesi, 1. bodrum katında otopark ve 6 adet dükkan zemin katta 5 adet dükkan, 5 normal katin her birinde 5 er adet mesken 6. normal katta 2si dubleks olmak üzere 5 adet mesken olmak üzere toplamda 41 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana bina girişinde yerler, merdiven sahanlığı ve merdiven basamakları mermer kaplama, duvarlar 1.5 mt. kadar mermer kaplama üzeri boya yapılmış olup. normal katarda duvarlar sade boyalıdır. Binada asansör bulunmakta olup doğalgaz kombili ferdi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri boyalı olup balkon ve pencere doğramalar pvc mamulden balkon korkuluklar krom mamulden imal edilmiştir. Bina girişi mahallinde projesine uygun olarak güney batı cepheden zemin kattan sağlanmaktadır.

Ulaşım: Mardin iİi, Artuklu İlçesi, Nur Mahallesi, 8. Sokak Ceylan Apt. No:6 Kat D:27 adresinde kalan, tapuda Artuklu İlçesi, Nur Mahallesi, 1226 ada. 1.663,63 m² yüz ölçümlü 5 numaralı parselde kayıtlı, 15/663 arsa paylı, 6 kat (27) bağımsız bölüm numaralı Meskendir. Gayrimenkule Mardin-Kızıltepe bulvarından Diyarbakır istikametinde Vali Ozan Caddesine girilir, Devlet hastanesi 150 m. ilerde sağ kolda 2100, sokağa varılır. Konu taşınmaz bu sokak üzerinde yaklaşık 250 metre ileride sol kolda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölgede orta -üst gelir gurubunun ikamet ettiği 6-10 katli binalar yer almaktadır. Taşınmaz şehir merkezine yakın yerde konumlu olduğundan dolayı ve şehir içi minibüslerin geçiş güzergahına yakın olduğundan ulaşım imkânlar iyi durumdadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölge gelişmekte olan bölge olup komşu parsellerde lüks konutların inşaatlar devam etmektedir. Konu taşınmaza yakın konumda Artuklu Kaymakamlığı binası, 300 yataklı Devlet hastanesi, toki evleri ve Yay Grant otel gibi bilinen yapılar bulunmaktadır. Ayrıca Artuklu üniversitesi kampus yerleşkesi konu taşınmaza yakın konumda olduğu bilinmektedir.

Not: 25/12/2015 tarih ve 96-167 nolu tadilat ruhsatı Artuklu Belediyesi tarafından 30 adet Mesken. 11 adet dükkan olmak üzere toplam 41 bağımsız bölüm için oluşturulmuştur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.