1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mardin Artuklu Hedekoğlu Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 170m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17543
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 874
Parsel 30
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 13
İskan Tarihi 17/10/2016
Ruhsat Tarihi 18/03/2014
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Nur Mah. 6.Sok. Hedekoğlu Sitesi B Blok No:56B/1 Artuklu/Mardin

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, projesinde ve mahallinde ana gayrimenkulün 1.katında bina girişinin sağ ön kolunda yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre, salon, 3 oda, mutfak, 2 banyo, we, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı brüt 170m2'dir. Isıtma sistemi kombidir.

Taşınmazın bulunduğu 5327,81 m2 yüz ölçümlü 30 parsel üzerine betonarme karkas yapı tarzında iki blok oluşmaktadır. Ana taşınmaz üzerindeki A blok projesinde toplam 18 kattan oluşmakta, B blok ise toplam 15 kattan (b+Z+13) oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı. B blokta, 1.bodrum katında ortak kullanım alanları, zemin katında 5'i asma katli olmak üzere 6 adet dükkan, 13 normal katın her birinde 4 adet mesken olmak üzere 58 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. A blokta 64 adet bağımsız bölüm olmak üzere toplam bloklarda 122 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana taşınmaz B blokta girişte yerler, merdiven sahanlığı ve merdiven basamakları mermer kaplama, duvarlar yerden tavana kadar mermer kaplama yapılmıştır. Tavanlar alçıpandan ters tavan yapılarak lüks dekor elde edilmiştir. Binada çift asansör bulunmakta olup doğalgaz kombili ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri mineral sıva boyalı olup balkon ve pencere doğramalar pvc mamulden balkon korkulukları krom mamulden imal edilmiştir. B Blok girişli projesinde zemin kattan güneydoğu cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Mardin ili, Artuklu ilçesi, Nur Mahallesi, Nur Mah. Bilinmeyen 502. Sokak.. Hedekoğlu Sitesi B blok No:2/1 Kat:1 D:1 adresinde kain, tapuda Artuklu liçesi, Nur Mahallesi, 874 ada, 5.327,81m- yüz ölçümlü 30 numaralı parselde kayıtlı, 781161734000/104915393954000 arsa paylı, B Blok 1. kat 1 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Gayrimenkule ulaşım için, Mardin-Kızıltepe Bulvarında Diyarbakır yönünde devam edilir. Yaklaşık 500 metre ilerde sağ kolda Devlet Hastanesini 650 metre geçince sağ kolda Nur Mah. Bilinmeyen 502. Sokağa ulaşılır. Taşınmaz bilinmeyen 502. sokak Üzerinde 100 m ileride konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölgede 68 katlı binalar yer almaktadır. Taşınmaz şehir merkezine yakın konumlu olduğundan dolayı ulaşım imkanları iyi durumdadır. Ayrıca taşınmaza yakın çok sayıda kamu kurumu binalarının olduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu mevki su an Mardin'in popüler ve tercih edilen mevkisidir. Ulaşım imkanları iyi olan bölgede benzer şekilde konut yapılan bulunmaktadır. Yakın çevrede, Kimik A V.M, Kiler, Luna Park, Mardin Artuklu Üniversitesi, Devlet Hastanesi, Türk Telekom, Milli Piyango Lisesi gibi yapılar bulunmaktadır.

Not: 18/03/2014 tarihli yapı ruhsatı ve 17/10/2016 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskanı) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.