0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Saruhanlı Halitpaşa Mahallesi'nde 75 m2 Ara Kat Daire

Şirketten 2 + 1 75m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18791
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
75m2
Ada:
107
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HALİTPAŞA Mh. FATİH (YENİ CAMİ) CD. NO:81 B.B.:2 SARUHANLI/MANİSA

Uzman Görüşü

Taşınmazın ulaşım sorununun bulunmaması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 1. Normal katta yer alan, mesken vasıflı 2 nolu bağımsız bölümlü taşınmazdır. Mimari projesine göre taşınmaz; 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol ve 1 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup, brüt 75 alana sahiptir. Taşınmazın yer aldığı bina Fatih (Yeni Cami) Caddesi üzerinden bakıldığında sağ tarafta yer almaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina; mimari projesine göre, zemin+2 normal kattan meydana gelmektedir. Projesine göre binanın zemin katında; 5 Bağımsız bölüm numaralı depo, normal katlarında ise 2`şer adet mesken olmak üzere binada toplam 5 bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi zemin ve 1. Katta akrilik dış cephe boyası, 2. Katta ise sıvalı haldedir. Mimari projesine göre, bina girişi arka cephede yer almakta olup, bina girişine ulaşabilmek için yerinde 5 nolu bağımsız bölümün içinden geçmek gerekmektedir (her ne kadar projesinde zemin kat kesit ve görünüşlerde “geçit” diye ifade edilen yer olsa da zemin kat planında 5 nolu taşınmazın sınırları verilmemiştir, iş bu nedenle 5 nolu taşınmaz tüm katı kullanmaktadır). Mimari projede bina girişi arkadadır, ancak bina bitişik nizam olduğundan arka tarafa farklı bir yoldan geçiş imkanı yoktur. Ön cephede bina girişi bulunmamaktadır.

Saruhanlı Belediyesi İmar işleri müdürlüğünden alınan şifahi bilgiye göre; taşınmazın yer aldığı parsel, 1/1000 ölçekli uygulama imar planında bitişik nizam 3 kat yapılaşma koşuluyla “konut alanı“nda yer almaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.