Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Saruhanlı Halitpaşa Mahallesi'nde 75 m2 Ara Kat Daire

Şirketten 2 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18791
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
75m2
Ada:
107
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

HALİTPAŞA Mh. FATİH (YENİ CAMİ) CD. NO:81 B.B.:2 SARUHANLI/MANİSA

Uzman Görüşü

Taşınmazın ulaşım sorununun bulunmaması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 1. Normal katta yer alan, mesken vasıflı 2 nolu bağımsız bölümlü taşınmazdır. Mimari projesine göre taşınmaz; 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol ve 1 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup, brüt 75 alana sahiptir. Taşınmazın yer aldığı bina Fatih (Yeni Cami) Caddesi üzerinden bakıldığında sağ tarafta yer almaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina; mimari projesine göre, zemin+2 normal kattan meydana gelmektedir. Projesine göre binanın zemin katında; 5 Bağımsız bölüm numaralı depo, normal katlarında ise 2`şer adet mesken olmak üzere binada toplam 5 bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi zemin ve 1. Katta akrilik dış cephe boyası, 2. Katta ise sıvalı haldedir. Mimari projesine göre, bina girişi arka cephede yer almakta olup, bina girişine ulaşabilmek için yerinde 5 nolu bağımsız bölümün içinden geçmek gerekmektedir (her ne kadar projesinde zemin kat kesit ve görünüşlerde “geçit” diye ifade edilen yer olsa da zemin kat planında 5 nolu taşınmazın sınırları verilmemiştir, iş bu nedenle 5 nolu taşınmaz tüm katı kullanmaktadır). Mimari projede bina girişi arkadadır, ancak bina bitişik nizam olduğundan arka tarafa farklı bir yoldan geçiş imkanı yoktur. Ön cephede bina girişi bulunmamaktadır.

Saruhanlı Belediyesi İmar işleri müdürlüğünden alınan şifahi bilgiye göre; taşınmazın yer aldığı parsel, 1/1000 ölçekli uygulama imar planında bitişik nizam 3 kat yapılaşma koşuluyla “konut alanı“nda yer almaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.