0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Emet Yıldırım Mahallesi'nde Yatırımlık 562 m2 Konut İmarlı Arsa

Şirketten 562m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18904
Metre Kare:
562m2
Ada:
206
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.2
Emsal:
0.40

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çerte Köyü 206 ada 1 parsel

Açıklama

KÖY MERKEZİNE YÜRÜME MESAFESİNDE UYGUN FİYATLI YATIRIMLIK KONUT İMARLI ARSA

Özellikler: Kütahya ili Emet ilçesi Çerte/Yıldırım Mahallesi 206 ada 1 parsel konumlu taşınmaz 562 m2 yüzölçümlü olup tapu vasfı "Arsa"dır. Taşınmaz geometrik olarak düzgün formludur. Çerte Mahalle merkezine yaklaşık 500 m ve Çavdarhisar Emet yoluna 760 m mesafede konumlanan taşınmazın ulaşımı oldukça kolaydır.  Yol, su ve elektrik altyapısı bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı parselin yakın çevresinde yapılaşma görülmektedir. 

Taşınmaza ait mevcut imar durumu

 TAKS: 0.20

 KAKS: 0.40 

H: 6,50 m 

2 kat konut imarlıdır.

Not: Teklif vermeden önce taşınmazın güncel imar durumu hakkında ilgili belediyeden bilgi alınması önerilmektedir. Taşınmaz krediye uygundur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.